Přejít na obsah

Rozobratie výplne 5.dverí kôli cúvacej kamere, ako na to?


firemp3

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám v pláne montáž 8" rádia - naštudované

výmenu koženeho volantu

vymenu NEW Skoda Loga

> inštalaciu cuvacej kamery do osvetlenia špz < a s týmto by som potreboval poradiť, neviem si rady ako dať preč "kryty kufra" aby som mohol potiahnúť kábel od ŠPZ až do rádia, ak by ste mi vedeli poradiť, nechcem odlomiť nejakú klipsňu a potom to nedám dokopy...

 

Ked sa to všetko podarí, pridám nejaké FOTO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauko, ja som to daval dole, ako mas madlo kufra z vnutornej strany, pod nim je jeden srob... je tam torx, ak si dobre pamatam, tak 25ka alebo 30tka... potom uz len plochym srobovakom opatrne uvolnit plastove uchyty... ide to celkom dobre, ja som zacal v strede, ako sa spajaju tie dva plasty... resp. neviem ci mas sedan alebo combi, ja mam combi.... vycvakas a hotovo.. aaa ak sa mozem spytat, volant bude multifunkcny ci normal? a loga idu tiez v pohode... treba ich podobrat.. zadne je len nalepene a predne je aj zatavene cize najprv zvnutra odvrtat a potom odlepit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...