Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

všichni!!! Auto v základu, o to tu jde :D Mé jediné přání z výbavy je si pořádně nahřát prdel na ty vaše dýchánky :kol-130:

 

A koktovy přidávám negativní bod, doufám že sem mu to patřičně natřel -_-

 

Jinak ted musím souhlasit že LeonCupra se prostě vyplatí

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beuticku. Ja Tvou viru nezlomim, ale ale sama skoda az si koupis soucasnou funglovku.

Jinak Clintovo vira a jinych lidi zde uz taky neni takova jako byvala. Ma kazani a sama kvalitni skoda u jejich vozu prinesla sve ovoce [emoji23] . I kdyz Clint je tvrdak, tomu i kdyby po tydnu u Skody odesel motor, pujde a koupi novou Skodu. [emoji23] Stryc dnes jel na predvadecku Kokodaka teprve ted po mesici co uz ho ma objednaneho. Jsem naplej. Jsem pak naplej po rocni zkusenosti jak bude drzet jeho vira. Ale treba vse bude ok coz je jen moje zbozne prani, nez ze bych tomu veril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Petrrr napsal:

No jo no. Pawouk zase bude mit praci. Ne jako do ted s nohama na stole.

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Jo je to tak, nic naplat. Ackoliv me obcas dokazete nasrat ( ostatne jako ja vas asi) mam vas rad. Nejde jen tak hodit za hlavu ty stovky projetych km, stovky litru benzinu sezranych kolen a vychlastanych piv. Neznat se osobne uz bych na vas davno flusnul. emoji23.pngTo mi pripomina, ze takovej Pawouk Stan atd. nas jeste nepozvali k sobe na grillovacku.

 

Grilovačka v paneláku by nebyla příliš vhodná. Až budu magnát jako Clint, nebo motos, tak jo. Maximálně by to šlo v garáži v sudu od nafty. :p

 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty myslis nez ty sracky Octavie [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Pawouku klidne. Kdy mam v tom Puppu zamluvit ta mista.
Ale napadlo me to. Pekne misto bych mel. Nejlepsi kolena jaka jsem kdy jedl. V podstate soucast pivovaru Chodovar. Ale pro Vas Prazaky co neumi jezdit na snehu a a auta co musi mit ve vzduchu smog aby fungovala by tam ani nedojela. To uz nemluvim o lenosti jakou Prazaci obvykle oplyvaji. [emoji23]
http://www.chodovaplana.info/restaurace-ve-skale.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...