Přejít na obsah

Držák na tablet iPad


Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

lidi koupil jsem asi před 3 měsíci Superba. Byl to referenční vůz Škoda auto Mladá Boleslav. A na sedadle spolujezdce zezadu byl držák na iPad. Jenže holka jak sedí v sedačce a kope nohama kolem sebe ho ukopla a tudíž je to zlomený. No možná to ještě opravím, ale tak že bych to natvrdo zalepil. Jenže nechce se mi do toho, protože jsou to originál díry pro dodatečnou montáž televizí a kdo ví čeho.

 

Fotku nemám, nejsem u auta. Ale na tom vůbec nic není a nevím kdo to vyrábí a zatím škodovka dělá mrtvýho brouka, snad že oni to tam ani nemontovali nebo co. Nemůžete mi poradit. Koupil bych i klidně druhý pro děcka na cestování. 

 

Mám strach, že kvůli těm 3 hroznem dírám budu muset i nechat přečalounit ten kus sedačky, protože to vypadá fakt hrozně.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším něco podobného už 14 dní. Vyjádření škodovky bylo nejdříve, že jde o dodatečnou montáž, že z výrobního závodu to není. Po zaslaní fotek při přebírání auta bylo vyjádření změněno, že se jedná o prototyp, náhrada neexistuje a vozidlo se nemělo s tímto dostat ke koncovému zákazníkovi - mělo to být odstraněno. Čekám, zde něco vymyslí nebo jestli mi budou dávat navý potah sedačky a budou se tvářit, že to tam není a nikdy nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo, ale pokud to co píše waikiki a je to pravda, tak aspoň to přečalounit do originálu od nich. Zadarmo, když tam namontují něco co nemělo vyjít ven. Můj problém je, že tam mám 3 díry jako do prdele do sedačky, holka to urvala. Mě by stačilo zachovat tu zdířku na připojení napájecího kabelu. Já když potřebuju nabíjím tam iPhona a když koupím držák na opěradlo, tak budu mít hned pod ním napájení a nemusím použít středovou konzolu a děcek mám 3, takže musím počítat pro všechny. Časem jsou teď dost malý, teda ten poslední. Jinak se mi cestou pozabíjí, já chci taky, proč on to teď má atd.. Kdo má děti, znáte to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prostě ona do toho kopala a ten jeden terčík, co se tam narve a na konci má zarážky a roztáhne je komplet půlka urvaná a na ní to nedrží vůbec a na jednom to padá za jízdy na zem. Já vím, že by to šlo opravit, třeba to tam natvrdo nalepit, ale musel bych opatrně, protože střed musí být volný pro tu kulatinu co je součástí toho druhého dílu. Ten tam dávám jen podle potřeby. Zítra to nafotím.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem seběhl do garáže, ačkoliv se mi tedy nechtělo. Ten černý plast mi vždy vypadne na zem, když se někde prudčeji rozjedu (takže každou jízdu ho zvedám). Ještě jsem našel maličko jiné řešení, které má i video signál z navi do monitoru. To je asi dělané z krytek na opěrky, jestli se nepletu...

post-9491-0-95682700-1377981655_thumb.jp

post-9491-0-48852400-1377981681_thumb.jp

post-9491-0-80810100-1377981699_thumb.jp

post-9491-0-45334000-1377981714_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta krytka tam patří, sedí na díry přesně a je od ní otlačené i čalounění, jenže nějaký chytrolín místo uvolnění aretace z boku krytky a násleného vytažení držáku na monitor, prostě zarval silou a vyrval to. Zámečky na vnější straně trnů té krytky se odlomily a tudíž to teď vypadává. Chtěl jsem po nich ať mi to předělají na foto č.4, ale zatím se k tomu nevyjádřili. Reklamace běží od 16.8., tak jim dám ještě chvilku a budu je otravovat. Hlavně, že mi volali z nějaké linky, jak jsem byl spokojený s opravou vozu, když jsem řekl, že to není opravené, pán se omluvil a zavěsil.

 

Závěr, jak to dopadne určitě napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem seběhl do garáže, ačkoliv se mi tedy nechtělo. Ten černý plast mi vždy vypadne na zem, když se někde prudčeji rozjedu (takže každou jízdu ho zvedám). Ještě jsem našel maličko jiné řešení, které má i video signál z navi do monitoru. To je asi dělané z krytek na opěrky, jestli se nepletu...

 

 

Vypadava ti to, protoze ta krytka tam vubec nepatri ;)

 

Ctvrtou fotku poznavam

Přesně tak, to je ono. Můj problém je, že holka urvala jeden trn.

 

Já mám jen problém, že nemám důkaz o tom, že to tam bylo od začátku. Musím popřípadě získat papír od Škodovky kde jsem to koupil, že to tam bylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...