Přejít na obsah

Autobazary vykupni cena


JanSuperb

Doporučené příspěvky

Prvního supa jsem prodal do AAA. byla to 1.9 tdi 96 kw 2004 najeto 308000 km prodáno cca Duben 2012 po 2 hodinovém dohadování o každou tisícovku prodáno za 110000 kč- AAA auto jihlava. Hrozný zážitek - seberou ti techničák a po půl hodinových přestávkách ( při kterých se údajně radí) za tebou chodí a tlačí cenu dolu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá smysl dávat auto do bazaru na protiúčet. Nabídnou max poloviční cenu, než by se dalo auto prodat. Kdysi jsem zkoušel dávat do Áček Cordobu, byl to fakt mazel a pánové nabídli mi 1Kč. Pak prodáno za 20tis. Za Supa v dnešní době odhaduju výkupní cenu tak max 40tis, bez ohledu na výbavu. Zajímá je hlavně ročník a km a mají na to strašné tabulky. Není se čemu divit, musí přeci logicky z něčeho žít. Z hrubého zisku musí zaplatit zaměstnance, pozemky, daně, atd. a ještě jim musí něco zbýt jako čistý zisk

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl dnes celkem překvapen. Kolegou z práce jsem byl osloven, či bych s ním nezajel do Aček  že tam prodává svoje auto. Potřeboval odvoz z bazaru zpět na firmu. Prodával jim Kiu ceed kombi 1,4 s najetýma asi 80t.km a stáří skoro 6 let. (v lednu to bude 6let co to kupoval). Dali mu na ruku 155t.kč a jeli jsme. Vůbec jsem netušil , že by mohl dostat tolik peněz.......Za 14 dnů si pojede pro novou Kiu Sportage. Jo a nechával jim tam ještě zimní pneu na plecháčích, které dostal k tomu autu když ho kupoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kia Ceed je dobrý auto. A nová Kia Sportage je mi hodně sympatická (seděl jsem v ní na autosalonu) co do spolehlivosti a hlavně je tam 7 let záruka. A dokonce jsou zdarma servisní prohlídky. Pokud najede s tím autem více, furt je tam záruka 5let. To nemá žádná jiná automobilka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno dnes jsem mluvil s panem co my auto prodal zdali me vykoupi meho supa a proda me supa co ma s automatem samozrejme 1 verze :D rek ze by vyplatil 100000kc na ruku a dopaltil bych si 5 tisic ale bohuzel nevim o aute nic vic nez jen ze je to 2.5 144kw vinove barvy ale kdo vi treba to bude dobrej kousek jsem zvedav :D rikal ze muj sup ma lepsi prodejni hodnotu diky motoru nez ta 2.5-ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U áček nebo větších bazarů je zase výhoda, že ti dají míň, ale peníze máš hned...

 

Moje zkušenosti zhruba šest let zpět:

A6 2.5 TDI 110 kW r.v. 2000, koupeno za 110.000,- po dvou letech strkání peněz(cca 70.000,-) jsem za ni dostal 75.000,- v EUautomobile

měla najeto 250000 km.

Za čtrnáct dní ji stočili o 130000 km a prodali za 100.000,-

 

fóbie 1.9 TDI 74 kW kombajn r.v.2001 v plný polní koupena za 95.000,-, po roce jsem chtěl supa, tak jsem ji prodal v áčkách za 80.000,- investice na autě 5000,-, takže tam jsem neprodělal tolik, co u A6

Do 14 dnů byla prodaná, tuším, že za 90.000,-

 

A6 nebo sup s tímto motorem jsou skoro neprodejný, tedy ty starší ročníky

Zase ta FI tu chtěli, protože jich moc není s tímto motorem a i dnes si cenu furt drží kolem 75.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

speed8 mas automat? beru :D jinat ten sup co jsem tam byl neradil  a motor mel velike problemy nastartovat za studena sice interier krasny ale bohuzel investice do motoru i automatu by byla moc velka nato nemam :( koukam tak na bazary a sup se da strelit muj 1.9 motor za 120 000kc takze v barzaru vic jak 90000kc nedostanu takze asi pujde na prodej solo a pak jak bude moznost koupim vysnenej automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

odpoved na tema je takova,ze ty co vykupujou auta tomu prd rozumi... mam vzkusenosti jen dve a to u mb rady A a u audi a6

prijel jsem do acek a chtel MB-A auto prodat,predpokladal jsem ze kdyz to je jejich prace tak tomu aspon trochu rozumi... chtel jsem tenkrat sto tis.. hned si vzali velkej technicak.. uz to me prislo divne... pac to byl MB tak prisel nakej odbornik :D no nic,jel to project a kdyz prijel tak me zacal rikat,ze je ko spojka a servo a ze plyn zabira hrozne pozde a ze mi daji tak 40 tis... no ja myslel,ze mu dam pesti... tak jsem mu rekl ze todle auto ma hydraulickou spojku,el. pedali a el. servo a ze kdyz tomu nerozumi tak at jde delat treba ochranku k albertu a jel jsem.... vecer me zvoni mobil a nakej blbecek mi vola vcem byl problem a zacal me vysvetlovat ze prave oni jsou profesionalove,ze tomu nerozumim ja... tak jsem ho poslal do pr... a auto se nakonec prodalo za 130tis v jednom malem autobazaru a to auto jezdi do dnes.

ta audina byla podobna... jel jsem do autoesa.. audinka byla top stav.. jel to project ten nakej odbornik... prvni bylo,ze mu nesla dat radicka z parkovaci polohy (neseslapnul brzdu) pak dal teda R a jeste to auto couvalo a rval tam D no uz jsem piskoval... jedem dal a zkousel manualni razeni,zimni provoz... tak dojedem ke krizovatce a rozjizdi se a rika :ten automat klouze :D (zimni provoz )no mel chytil vztek a rikam mu ty píííp zastav tady.. zastavil a rval jsem tam na nej do velice sprostejch slov... vystoupil a sel zpet pesky a ja jel vzteklej pryc... opet se dala audina do maleho bazaru do komise a do tydne byla prodana....

takže asi takova vzkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me prisel manik z AAA a chtel hned velkej technicak a odesel. za pet minut se vratil a rekl no neni to teda vubec zadnej krasavec a rekl ze kdyz si to auto nemuze nechat tak me cenu proste nerekne ze mam pocitat ze to muze byt od do a tim skoncil v podstate se na to auto ani nekouknul jen me zmrdal ze kdyz ho chci u nich nechat vykoupit ze mam pocitat s tim ze ho tam nevham celej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si pamatuju jak jsem já hledal auto.Taky s kolegou do bazaru a tam supík comfort.Volant omakaný,že měl za sebou tak odhadem 300tkm a auto na tacháči 105 000.Ptám se,není to stočené náhodou?To neodpovídá stavu auta ty kilometry.Týpek na mě tak to víte že s tím musíte počítat,že něco bude stočeno,ale dnes stejně nic není natrvalo.To máte jako s přední nápravou u superbů.Je stejná jako u audin a po 80tkm odchází a to samé i převodovka.Na to mu kamarád řekl,že má A4 a na ní stále původní nápravu i převodovku a to už překročil hranici 300tkm a dotyčný kroutil nevěřícně hlavou.Nakonec z něho vylezlo,že auto bylo stočeno o 180tkm a tak jsme ho slušně poslali do prdele.Tehdy jsem si udělal obrázek jak to chodí.Podotýkám,že v době kdy jsem hledal supa tak ještě trh nebyl zcela nasycen a byl velký zájem o ojetiny.Mezitím uběhlo dost let,ale že bych viděl změnu to ani omylem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna někdy na začátku týdne bylo ve správách auto v bazaru, km odpovídali dle servisky a i dle cebie, ale pak přes koncern bylo zjištěno, že poslední kotrola v záruce už mělo auto něco přez 200 tis a najednou v tom bazaru mělo asi 130, takže bohužel ani tak si člověk nemůže být jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...