Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Ahoj, u me uz to taky prekracuje unosnou mez a zacina me to klepani pekne stvat... Nedela to uplne vzdy... je potreba to servisu  nejak dokazovat ?

 

Taky se vam to projevuje [ projevovalo ] hlavne v chaldnem pocasi, pri jizde hned po nastartovani / nez se auto rozehreje ?

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Spacebacka, 06/2014 a mám D, fakt je tam, viz obrázek, najeto 7000km a klepe se to. Za studena docela slyšitelně. Byl jsem u nás v servisu Škoda, dělali jako že o tom nevědí, tak jsem zvědavý, jestli mi pomůžou nebo se jim nebude chtít. Pokud ne, tak jaký je postup ?

post-31038-0-19585900-1418290866_thumb.j

Editováno: , autor: Spaceback77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale, 06/2014 a s D-čkem? To snad ne!

Pokud to nebudou chtít udělat, pak stížnost na infolince ŠA na to, že ti automobilka dala do auta vědomě konstrukčně špatný díl, protože v červenci už ten díl neměl být montován, to už to bylo i v Etce změněný, že je tam jako odjakživa H-čko!

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni proste ty svine je tam davali porad dokud nevyprazdnili sklady, prece to nevyhodi. Clovek jen cumi. Spolehaji ze se to neprojevi min. v dobe zaruky nebo tak. A tech par co vymeni na reklamaci se jim to porad vyplati. Jsou to vypocitave svine. Jen at pojkracuji timto stylem a uvidime jestli porad tak porostou prodeje. Ono se jim to v case vrati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ač jsem poškozený, tak je chápu. Není to závada která by něco způsobila, ohrožovala bezpečnost apod. Nebouchá každý a sešrotovat všechny asi nebude levné + je otázka, jak na tom byly s dodávkama těch nových - vyrábět / nevyrábět. Děláme to ve firmě také, vyhodnotí se riziko a podle toho se dělají kroky...

 

Spíš mě sere, jak neřeší vrzající těsnění dveří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesneni dveri taky nema kazdy. Za to ten silentblok se tady prijevil z 80% z vas vcetne me. Davat vedome dil ktery je spatny a pak jeste delat z lidi idioty kteri s takovou zavadou prijedou je svinstvo kapitalismus nekapitalismus. Chtel bych videt jak by ses tvaril treba po 2 lete zaruce tesne a caloval to ze sveho. Jako by uz tak nestacilo rada ekokurvitek. Chvastaji se novyma technologiema, asistent tohodle asistent tamhletohodle a neumi ani vyrobit silentblok, ktery uz se do aut montuje 70 let. Cas nas pomsti. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to překvapuje, že novy díl byl cca v březnu 2014 a jak vidno, montovali vesele ještě v červenci.... Akorát že si asi sakra dobře spočítali má dáti-dal a vyšlo jim, že sešrotovat je dražší než namotovat a pak platit reklamace. Je to prostě o poměrech prodaných aut vs. reklamací vs. nákladů na starý plus nový silenblok. A jak znám z vlastní zkušenosti čínskou výrobu, měli vyrobený všechny objednaný D-čka na rok 2014 už komplet na podzim 2013.

Teď se jen moldlit, aby H-čko bylo bezproblémové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...