Přejít na obsah

Zimní clona chladiče


chleidy

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dlho som tu nebol a dnes u nás bolo -10,tak som sem nazrel a natrafil na tému v oct.III.Najskôr však o OII.Neviem,čo by povedali v Škodovke,ale ja nepíšem o pocitoch.Ja mám šiestu Octáviu a vo firme nám prešlo rukami ďalších cca 9 OII.Aby som predišiel subjektívnym pocitom,zobral som 2ks O II face +ja všetky 1,6tdi cr a po nočnom státi sme traja vyrazili na diaľnicu.Ja som mal samozrejme medzi nárazníkom a chladičom plast.Išli sme len 100 a dorozumievali sa vysielačkami.Moja sa dostala na 90°o cca 4km skôr,ako tie dve,ktoré toto zahlásili v rozmedzí cca 500m.Dôležitejšie je pre mňa ako taxikára to,že po polhodinovom státi a čiastočnom schladení motora pri -12° sa moja dostala na 90°zase asi o 1km skôr.

Teraz mám O III 1,6 tdi cr a vidím,že to,čo tu čítam o "zimnej clone chladiča" je mimo mňa,pretože prívod vzduchu cez masku je veľmi malý.Skôr idem špekuľovať,ako dostanem nejaký plast za tú mriežku,čo je v nárazníku,pretože tá je veľká.

Nepíšem to,aby som sa hádal,takto som kedysi porovnával aj čipnutú 1,9tdi a sám som bol prekvapený rozdielom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ale tou maskou se nic k motoru nemůže dostat! kurňa otevři si haubnu a podívej se jak to tam je ! 

 

už sem proboha nepiště takové bezmyšlenkovité hovadiny lidi !

Pro pochybovače.... takto vypadá motor u O III po cca 1 200 km po prosolených mokrých silnicích a dálnici....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Ma to u TDi zmysel? Vacsinou jazdim 60km trasu. Uvazujem nad tym ale ci to nie su vyhodene peniaze ked spodna cast chladica na O3 ostava otvorena. Nejedna sa mi o ohriatie interieru, na to mam elektricke pridavne topenie a vyhrievane sedadla, ide mi o spinenie chladica a skorsie ohroatie motora do prevadzkovej teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...