Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

tímto bych chtěla začít téma "Jarní sraz květen 23.-25.5.2014" 

 

Prosím, aby se tématu zúčastňovali jen ti, co opravdu o sraz mají zájem, děkuji ;)

 

Šanci na vyjádření dáváme s Airman64 alias Honzíkem do 15. února 2014, aby byla možnost ještě někde najít místo. Musí se počítat s tím, že v půlce dubna začíná sezóna kempů a chatových oblastí se plní školami apod.

 

Kdyby se toho teda někdo ujal, tak prosím o výběr místa, kde mohou psi, děkují za nás a za Čuzíky :)

 

Mějte se krásně a vyjadřujte se ;)

 

Bája

 

Pro ty co si přečtou první řádky, a pak až poslední stránku: :)

 

Jede se do kempu Autokemp Annín http://www.kempannin...annin/index.htm 

Termín je 23.-25.5.2014

 

Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1 čt-ne

 

Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá-ne (možná už ve čtvrtek)

 

Ghostbuster 2 os. - chatka č.3 pá-ne

 

Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne

Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4 (čt)pá-ne

Drizzy 1 os. - chatka č.4

 

Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne

 

Vick 2 os. chatka č.6 čt-ne

 

czechmichael 1 os. chatka č.7 pá-ne

 

Moravecmilan21 1 os. chatka č.8

Nemo.x  1 os. chatka č.8 so-ne

 

KubinoS 2 os. chatka č.9 so-ne

 

Michael91 2 os. + pes chatka č.10 čt-ne

 

Ladislavpraha 2 os. + pes chatka č. 11 pá-ne

 

wladi 4 os. chatka č.12 pá-ne 2x Superb

 

Majkl sup 23 2 os. + pes chatka č.13  pá-ne (možná už ve čtvrtek)

 

Torreto 2 os. chatka č.14 so-ne

 

Badd 2os + pes chatka č.15 pá-ne

 

AceVentura 2.os chatka č.16 pá-ne

 

Šťastnej Krtek 2 os chatka č.17 pá-ne

 

Bajuszka 2 os. + pes - stan st-ne

 

Sup1 2 os. sup

 

Passport ??? Psal Vick

Ďurih ???

TomTF ???

 

 

Je to teda krásných 23 vozů Škoda Superb I  :)

39 osob + 1 dítě + 6 psů            :)

 

A taky přidám příspěvek od Víti, jak psal do kempu:

tak tady máte nějaké odpovědi od majitelů kempu.Do hotelu sice nejedem,ale na trávě se asi sedět nechce nikomu že jo.A jelikož vždy nějaké sezení bylo tak směřoval můj dotaz na autokemp a zde je odpověď:

Dobrý den,
odpovím vám na vaše dotazy.
1) Kuchyňka v areálu není.
2) Židličky, stoly a lavičky možno zapůjčit.
3) Cena se slevou a poplatkem obci 150,-Kč ( povlečení, elektrika, sprchy v 
ceně ).
4) restaurace otvírá v 8 hod. zavírací dobu si na místě lze domluvit.
5) přístřešek bohužel není, ale je možno při nepřízni počasí sedět na terase 
před restaurací.

 

Tak teď už máme docela dost odpovědí a představ a končí jakékoli dohady a domněnky

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak datumy ktere připadá v úvahu jsou

 

 

a ) 9-11 května 2014

b ) 16-18. květen 2014

c ) 23-25 květen 2014

d ) 30. květen - 1.červen 2014

 

 

jsou to vždy víkendy čili pátek až neděle

 

Bylo by dobre zvolit datum do konce LEDNA, aby jsi někteří mohli nahlásit zavčasu dovolenou pokud potřebují .

Takže bych poprosil vážné zájemce co jse z účastní srazu aby se k datu vyjádřili :-) Pak můžem vytvořit anketu.

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filipe taky bych se projel, ale ty naše cesty atd. mě odrazují trošku.To si raději uděláme nějakou pořádnou projižďku někde kde je krásně a ne jen dálnice či okresky ... Akorát mám obavu, že co se týče kempu tak Bystřička hodně převršila ostatní kempy a ted koncem Kvetna klidne se dá jít na prehradu na lodky ze :-) To v zári nebylo to je zavreno :-) Jinak kazdopadne zatim já a Vick jedeme o den drive mozna i o dva jeste se uvidi jak se domluvime . Do sedmihorek jsme taky jeli drive nez v patek a bylo to fajn :-) Takze kdo by se chtel treba pridat k nám uz ve ctvrtek neni problem :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já pro info přidám kemp Bystřička kde jsme již byly ať se můžou podívat i ti co nebyli na minulém srazu a chcou se přidat.

 

http://www.bystricka.cz/pod_hrazi/index.php

 

Jinak spali jsme v chatkouch co jsou na druhé fotce z tohoto odkazu http://www.bystricka.cz/pod_hrazi/fotografie.php

 

V případě deště se dá schovat do klubovny která tam je je tam rádio bar elektřina :-) Samostatná kuchyňka se vším všudy :-) Sprchy ktere tečou jak dlouho chcete a nemusíte házet do automatu dvacetikoruny .. Areál se na noc zamyká čili žádný loupežník nedorazí nebo neměl by :-)

 

Toť asi vše k Bystřičce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě by nevadil ani sraz na Slovensku tam jsem ještě nebyl :-) To by bylo taky super :-) Tatry :-D  Taky bych se strašně rád podíval natu Šumavu protože jsem tam od narození ještě nebyl :-) A všichni říkají, že tam je krásně :-)

Věřím, že se podívám všude pač Sup bude u mě dlouho :-) čili do té doby dokud nás STK nerozdělí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Supi bando (-: Mam vyborne zpravy. Auto bude v patek hotove a bude slapat jak hodinky. Takze to znamena,ze se muzu vesele pustit do organizace srazu tady u nas na zapadu a kousek od te Sumavy (-:. Jen tedy asi budu potrebovat pomoct. Takze kdo je z okoli Klatov nebo i Plzen a chtel by s tim pomoct tak by to bylo fajn. A nebo muzete mi posilat psat svoje pripominky co a jak timto predem dekuji tomu kdo mi pomuze (-: . 



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

czechmichael: Okej chlape ;) Doufám, že to je tvé konečné rozhodnutí když si psal, že ne :-) Tak tedy super :-) Jinak při zařizování místa se dívej na přijatelnou cenu taky ať to není finančně jak v hotelu :-) A co by kemp měl splňovat ? Určitě stání u chatek s auty pokud je kemp větší tak všechny chatky vedle sebe určitě ne roztahane po celem kempu . Musí tam být dovoleni pejsci pač pár členu Supí bandy ma hafíky . Sprchy samozřejmě :-) A taky nějaké místo kde se všici u chatek sejdem na večer tak i přes den či ráno. Ohniště je určitě třeba aby tam bylo bez něju to nejde. Popřípadě někdo může vzít přenosný gril jak jsme měli třeba v sedmihorkách.

 

Taky je třeba v okolí najít vhodnou restauraci na stravování pro všechny.Pokaždé jsme si dávali sobotní společný oběd . Čili nejpozdější příjezd byl v sobotu do 11 ráno . Někde jsme se taky podívali na Šumavě bude určitě hodně pěkných míst které stojí za čumendu ;)

 

Sup1: jojo vždycky to je víkend ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda Michale, snad se k Tobě z Čech ještě někdo přidá, ale doufám že to na té Šumavě klapne. Jelikož na Šumavě jsem snad ještě ani nebyl a rád bych se tam při této příležitosti podival. Tak ať už je Sup v cajku! :)

Jinak doufám že se přidají na sraz i další kolegové jako Wladi, Lukas.pce, Brc.majkl, Sup1, Kokyn, Stanli01, TomTF, Radis.low, Bazycek, Ghostbuster, Michal Kocan, Tomotires, Stankra6, JohanJFV... a další kteří tu ještě jsou jak nováčci tak všichni stálí majitelé Škody Superb 1. generace :) Čím víc Supů tím krásnější sraz a delší kolona na vyjížďce!

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sa takisto veľmi rád pridám (ak budem v daný termín môcť - šéf ma svadbu zrovna v máji, musím zistiť termín...) a prídem možno aj s priateľkou :)  Bystřičku mám fakt za rohom - ani nie hodinka cesty a Šumava je síce cez 500km ale nebránil by som sa ani tomu, aspon by som prevetral supíka :p

Airman môžme cez leto kludne "spáchať" aj TA3, ale neviem aký by bol záujem prísť taký kus na svk.

PS: Aký je limit pre prevážanie alkoholu u Vás v ČR? :kol-35:  aby ma tam u Vás potom niekde nezatkli :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.kempannin.sumava.net/kempannin/index.htm. tak tady dávám první tip na kempík :)

 

http://www.camphajovna.cz/.Ale tohle je můj favorit :)

 

http://www.autokempbabylon.cz/informace.A taková třetí varianta :)

 

Takže pak se do všech příští týden vydám a zjistím který z nich má v tom květnu z těch termínů co jsou zde napsány volno. Eště tedy podle mě protože mám takový pocit,že tu někdy v tom květnu jsou Rally a nebo Author Král Šumavy-Horská

 

kola. A to u mě tam kde dělám je vžd yplno a volno bych asi nedostal :(

 

Podrobnější info napíšu v neděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...