Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tipoval jsem Octa 400 , Roomester 300 , Golf 300 a Pasat 250 ... Akorát sem čekal boudu :-) U Octy jsem se jakštakš trefil jen proto, že octy jsou prostě služebáky :-) Kdybych nečekal, že některé auto bude mti najezd jako prase tak tipnu dost méně :-) Čili to neni dost oběktivní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nemůžu si pomoct, ale tento Superb je opravdu nádhernej a nebojím se vůbec použít slovo zachovalej. A ten interiér, jako nový. Ale zajímalo by mě kdo v DE kupuje takový auta za takový love? U nás tohle koupí jen opravdový magor do Superbů, nebo nějakej sběratel Škodovek, jinak si tohle nedokážu vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, chtel bych se poradit ohledne ceny za supa. Mam 1 supa 2004,96kw, v plne výbavě, 17" x-tended kola(podle me jsou nejhezci :) ), stresni okno a vsechno, co se do supa davalo, krom tv tuneru, origo zesilovac, a bastl ze mi hrajou mp3bz flashky, bezova kuze, absolutne zachovala. Cerna perletova barva. Jsem druhým majitelem, mam tam poctivych 220xxx, myslite, ze je v téhle dobe jeste adekvatni chtit 150 000,-kc?... Nedelam si tu reklamu, jen me zajima cena, jeden znamy se me zeptal, zda bych ho nechtel prodat, tak ho nechci rovnou uzemnit castkou, kterou bych si rekl :))

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já, kdybych hledal Supa, tak bych chtěl něco podobného za max 120tis, TOP stav 140tis. Máš ale nejlepší (nejžádanější) motor a pokud to je voňavka, mělo by si to najít svého kupce i za 150tis.

Rozhodně to zkus. Akorát se budeš nervovat. Nedávno jsem prodával auto mojí mladý. Za prvé volali bukvičáci, za druhé vždy když někdo přijel, tak čekal buhví co-auto staré 10let jsem prodával za 40tis Kč. Chtěli servisku, nelíbil se jim lak, atd :kol-32: . Všichni se chtěli projíždět, akorát auto ničili. Byly to fakt nervy.

Ale najednou po 14ti dnech přijela paní, ani se neprojela, vytopila prachy a odjela. Hrozná sága dnes prodat auto. Lidi jsou strašně naivní, koukají na nesmysly na laku, to nejhlavnější je nezajímá a chtějí bůhví co :kol-72:

 

P.S. A pozor na autobazary. Jejich nabídky, že hned přijedou, zaplatí a odvezou... Odmítat

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ha odpoved, vonavka to je :) Servisku taky nemam, po dovezeni jsem na tom delal vse sam. Lak mam teda lehce poniceny z parkoviste, tukance, tomu se ale nikdo neubrani :\ Kolega ma novou oct 2 roky a nema ze sidliste ani jeden tukanec, ja to schytam snad kazdou noc. Koleguv otec ma bazar, ten kdyz mi vypravi, co si lidi vymysleji za otazky, tak se vzdy valime po zemi :) nebo mu volaji, ze mu vymeni auto cenaove 100k vs. 50k hodnota :D

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec ja prodaval nedavno  2007  najeto origo 240  dovezeno z D   auto jezdilo 4 roky v cz a bylo to na laku bohužel vidět  nakonec šlo za cca 160   ,ale pan byl rozumnej   takovejch se moc nepotká , říkal že na par supech se byl kouknout a same ojeté hujdy            http://forum.skodahome.cz/topic/117409-markuv-supr/

Editováno: , autor: supr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ha odpoved, vonavka to je :) Servisku taky nemam, po dovezeni jsem na tom delal vse sam. Lak mam teda lehce poniceny z parkoviste, tukance, tomu se ale nikdo neubrani :\ Kolega ma novou oct 2 roky a nema ze sidliste ani jeden tukanec, ja to schytam snad kazdou noc. Koleguv otec ma bazar, ten kdyz mi vypravi, co si lidi vymysleji za otazky, tak se vzdy valime po zemi :) nebo mu volaji, ze mu vymeni auto cenaove 100k vs. 50k hodnota :D

Já se zase válím po zemi  z toho co bazaristé vypráví lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Taková náhodička, náhodou jsem narazil na netu na bývalého Superba našeho už momentálně bývalého pana ředitele. Ten Superb dostal minulý rok na křižovatce slušnou ránu na prdel díky nedobrždění, byl hnutý i c sloupek a pojišťovna to odhadla na totálku. Viděl jsem i nějaké fotky. Tak to prý ani neopravovali a vzal trojku Supa. Tak myslím že se v inzerátu mohl prodávající zmínit že byl "ťuklej". Jinak nájezd, 1. majitel, servis Škoda, seviska to vše souhlasí, btw tu servisku bych chtěl vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...