Přejít na obsah

Dodělání ostřiku světel


Trautenberk

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit,

 

jsem laik v elektrice ale hodně toho pochopím, potřeboval bych poradit jak zapojit ostřik světel, schéma mám, komponenty taky, jen bych byl rád kdyby mi někdo řekl jaký PINy potřebuju, nejlíp číslo pinů a ideálně a polopatě řekl co kde zapojím.. 

 

Něco ve stylu, z motorku ostřiku světel dva kabely - jeden na mínus pod baterku, druhý na plus někam.. A takhle dál.

 

Uvitám každou radu, každej postřeh, a blbý komentáře si nechte od cesty, díky..

 

 

PS v příloze jsem hodil schéma, kdyby se někdo našel a popsal mi ho pro laika :)

 

post-64260-0-97692900-1395913404_thumb.j

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

přesná čísla pinů Ti neporadím.Když jsem si ostřiky dodělával já,tak jsem měl kompletní kabeláž vypletenou z originálního svazku.

Zapojení je následující.Hnědý kabel z čerpadla ostřikovače připojit na kostřící bod pod akumulátorem.Bílo černý kabel z čerpadla natáhnout přes svorkovnici v dělící steně do patice relé ostřikovačů na pozici 8.Na pozici 2 v patici natáhnout červený kabel od pojistky č.64.Napájení do pojistky č.64 jsem vzal přímo z propojení napájení,které je nad držákem z relátky.Z pozice 6 v patici natáhneš kabel do svorkovnice XS,pozice 14 na centrální řídící jednotce.Z pozice 4 v patici natáhneš hnědý kabel na kostru.Nejbližší kostřící bod je na začátku středového tunelu.Z centrální řídící jednotky ze svorkovnice XS1 pozice jedna natáhneš kabel do svorkovnice na spínači světel pozice 11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...