Přejít na obsah

Zahmlievanie skiel


jokonr

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

zkusil´s? :-)  Dej vědět... Odstraňuje ale jen důsledek.. Až překvapivě mně taky pomohl nový kabinový filtr.. ale po 3 měsících od výměny?? Možná taky záleží na značce filtru. Myslím ale, že celkově Climatronic je velmi zdraví prospěšný, protože (ne)schopností udržet stabilně požadovanou teplotu (nebo třeba odmlžit interier) efektivně trénuje naší přirozenou schopnost termoregulace! Pokaždé tak, když vystoupím ze svého milovaného supa jsem o trochu odolnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

může sáknout samotné topení nebo nějaká hadice nebo něco netěsnit jak do toho jdou hadice z motoru ale to by jsi citil smrad v autě z chladici kapaliny

neco jako tady v oktávce :-) http://forum.skodahome.cz/topic/108435-chlad%C3%ADc%C3%AD-kapalina-te%C4%8De-do-auta/

ještě jdou koupit takové připravky do chladiče že to ucpou takový prášek

Editováno: , autor: ZdeněkTr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mi se taky pořád mlží skla a to jsem vyměnil i ten kabinový filtr a pořád stejně. Jinak se mi objevuje vlhký koberec na straně řidiče tak přikládám i foto. Odkud se ta voda bere nevím mám kolem baterky průtokové kanálky čisté a žádná voda se tam nedrží tak pokud by někdo věděl díky za každou radu. Jinak prý je někde pod autem další odtokovy kanálek je to pravda ?

post-97604-0-17783000-1456747271_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...