Přejít na obsah

Nový ROOMSTER II


Jairo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Představení Caddysteru letos podzim/zima.

 

 

 

Dozvěděli jsme se však také novinky ohledně Roomsteru. Ten by se měl ukázat ještě letos, přičemž se nepotvrdily informace o striktně lokálním zaměření modelu. „Nový Roomster se bude prodávat i na západ od našich hranic. Možná nebude mít takový záběr jako předchůdce, k omezení na český a slovenský trh ale určitě nedojde,“ potvrdil nejvyšší představitel českého zastoupení Škodovky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to zase to samý jako s trojkovou ochcáfkou - 3/4 roku dopředu avíza, pak pár pečlivě načasovanejch "úniků fotek" nebo "zachycení špiónama", prostě aby se o novince co nejvíc žvanilo nebo psalo...

 

A když už jim to původně odstrkovaný nechtěňátko přineslo tolik užitku a publicity (prodalo se skoro 400 000 roomsterů I. generace plus je po něm trvalá a relativně vysoká poptávka i když už se skoro půl roku nevyrábí), tak ať se to využije do mrtě, publicita získaná formou pečlivě naaranžovanýho a řízenýho "úniku informací" je skoro zadarmo a jméno "roomster" potáhne další zákoše znovu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

auto.cz:

Další informace poodhalují cenovou politiku Roomsteru. Podle našeho zdroje má totiž ceník kopírovat současnou nabídku Volkswagenu Caddy, což je velice zajímavé v kontextu s jinými srovnatelnými modely obou značek. Zatímco Volkswagen Polo u nás nekoupíte za méně než 301.900 Kč (1.0 MPI/55 kW), výkonově adekvátní Fabia je o 49.000 Kč levnější. Osobní verze Caddyho je nejlevnější s motorem 1.2 TSI o výkonu 62 kW (s výbavou Trendline stojí 462.722 Kč), ve stejné hladině by se tedy mohl pohybovat také Roomster.

 

a v diskuzi uživatel pedro:

No já jsem čirou náhodu toho Roomstra viděl ve Wolfsburgu v areálu VW. Prostě tam jen stál a byl úplně bez maskování. Jen mřížka byla celá černá a na kapotě byl znak VW. No ale jako srdeční škodovák můžu na svou čest odpřísáhnout, že hnusnější Škodu jsem dlouho neviděl. Vlastně takhle hnusnou jsem ji neviděl nikdy. Je to prostě Caddy se světlama z Fabie III, ale jak je to celý obrovský a krabicoidní, tak ty světla jsou na to malinký. Vypadá to běsně a podlě mě to díru v prodejích těžko udělá. Ale třeba se pletu.

 

A jestli to bude takhle vypadat tak POTĚŠ KOŠTĚ...

 

 

post-10107-0-76588800-1444390010_thumb.j

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ako je na tom obrázku by sa mi aj páčil. AK by mal pohon 4X4 a slušné motory, nie len 1,2-1,4TSi a 1,6TDI tak si myslím, že bude mať svojich zákazníkov.

 

 

Inak mohli nejako zadok zmeniť, pripomenúť predchádzajúcu generáciu Roomstra, kľudne také veľké svetla ako ma Roomster teraz a budú hranaté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...