Jump to content

Tradiční předvánoční posezení SUPÍ SPOLEČNOSTI 12.prosince 2014


Lanny
 Share

Recommended Posts

Pěkné pozdravení celé naší SUPÍ BANDĚ a pozvání k tradičnímu předvánočnímu posezení na PLZEŇCE U ANDĚLA, které se uskuteční v pátek 12.prosince 2014 od 18:00 hod..

 

Předně Vám všem přeji vydařený sraz na Bystřičce a jelikož se jej nemohu zůčastnit, tak jsem již v dostatečném předstihu zabukoval na Plzeňce u Anděla, naše tradiční předvánoční posezení a věřím, že se sejdeme v hojném počtu. Je nás nyní z Prahy a okolí čím dál víc a tak prosím o závazné přihlášky, aby jsem mohl případně korigovat místa.

 

Dnes jsem byl v kontaktu s Davidem (Passportem) a ten se již přihlásil, ostatně se účastnil  všech těchto vánočních sešlostí, jakož i Jára (Ace Ventura) svoji účast předběžně též potvrdil. Pro ujasnění a ty kteří nevědí kde se posezení uskuteční, přidávám odkaz:http://www.restauraceandel.cz/      zároveň předpokládám, že ač se v poslední době málo vyskytuje Johan, věřím, že i on si udělá se svojí drahou polovičkou čas a zůčastní se jako vždy.

 

Věřím, že se naše vánoční posezení vydaří jako vždy. Mějte se všichni moc fajn :gunners3: 

Edited by Lanny
Link to comment
Share on other sites

Tak s Vámi jsem hoši víceméně počítal. Milan žádné toto posezení nevynechal od té doby co patří do SUPÍ BANDY a Tebe Štěpáne konečně rád poznám, ještě jsme se neviděli a tak je nejvyšší čas. Štěpáne, předpokládám, že budeš sám, ale můžeš to změnit a u Tebe Milane to také beru jako singl - změna jistě možná. Ale upřesnění potřebuji nejdéle do konce října.

Píši do seznamu:

 

Doktorone:          1 + 1?

Nemo.x:              1x

Passport:            1 + 1?

Ace Ventura:      1 + 1

Vrbicek:              1 + 1

Czechmichael     1

Edited by Lanny
Link to comment
Share on other sites

To Doktorone: Štěpáne, již si nepamatuji jak to bylo loňský rok, ale z mé strany to nemohlo být, jelikož jsem od půlky září byl po špitálech a rozhodně jsem v té době neměl ani možnost IT. Jinak si myslím, že na všech těchto posezeních od r. 2010, na kterých jsem nějakým způsobem participoval, tak snad byly povedené, ale to mohou hodnotit ostatní z té naší SUPÍ BANDY! :kol-28:

To: Czechmichael: Rozhodně Tvou snahu všichni uvítáme a věřím, že se předvedeš nejen s tím stromkem a s koledama Ti určitě rádi pomůžeme! :kol-45:  :kol-35: Jinak jak zmiňuje Milan - myslím si, že to není málo a díky tomu, že jsme se předloni trochu spálili s Plzeňkou na Praze 9, tak jsem si letos přivstal a zabukoval jsem to na Smíchově ZPB (zaplať PB) včas. Jsem rád, že jsem to neprošvihnul. To víš, v tomto období to je v Praze kumšt zabukovat dobrou hospodu. 

 

Hoši a děvčata, tak si dejte o tomto víkendu cvičnou zkoušku, můžete nastudovat hlavně "ty koledy a konzumaci všeho dobrého" :kol-99:  :smich:  Vypadá to, že Vám bude přát i počasí, tak věřím, že se tady objeví hodně "dokumentů z nácviku"!

 

Pěknej sraz a hlavně ať Vám vyjde to počasí! :gunners3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MILÁ SUPÍ BANDO,

tak jsem předevčírem mluvil s Davidem - Passportem, který mi rovnou potvrdil účast na našem "ANDĚLSKOPLZEŇSKÉM VÁNOČNÍM POSEZENÍ", které se uskuteční jak výše uvedeno v pátek 12. prosince 2014.

V níže uvedeném seznamu jsou de facto uvedeny potvrzené účasti, kromě Johana, ale věřím, že se mi brzy ozve a svojí účast též potvrdí.

Ace Ventura - Jára 1+1

Doktorone - Štěpán 1+1?

Passport - David 1+1 ?

Vrbicek 1+1

[bDrizzy. 1

Nemo.x - Milan 1

Akire1. 1

JohanJFV 1+1

MarcusV 1

Nějak postrádám v poslední době Torreta, dlouho se neozval, ale na stránky chodí, tak se snad také přihlásí.

Edited by Lanny
Link to comment
Share on other sites

Nyní jsem obdržel přihlášku na naše posezení od MarcuseV. Jsem moc rád a potěšen, že se stará dobrá parta opět sejde v tak perfektní sestavě!

 

Jinak seznam účastníků je na této stránce a až přejdeme na další, tak jej přesunu. Od začátku jsem udělal administrativní chybu, že jsem to zařadil nesprávně, ale musíte "dědkovi" prominout některé nedokonalosti. Díky  :gunners3: 

Edited by Lanny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...