Přejít na obsah

Mizne chladiaca kvapalina+biely dym(po vymene tesnenia+zbruseni hlavy) 1.9tdi 96kw


SuperbTdi

Doporučené příspěvky

Zdravim chalani, prosim poradte , po vymene tesnenia mi problem s miznutim chlad. kvapaliny a bielym dymom stale pretrvava, chladiaci system je natlakovany a z radiatora kurenia pocut bublanie, olej mam cisty , a nadobku chlad kvapaliny taktiez.Je to automat a docital som sa ze na automaty davali nejaky ohrievac chlad kvapaliny alebo nieco podobne kt je na vyfukovom potrubi,ze ci cez tuto vec nejde voda do vyfuku,lebo inak si ten biely dym uz neviem fakt vysvetlit. Uz si naozaj neviem rady a uvazujem nad vymenou motora.

Za rady dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Skús si pozrieť, či nemáš deravý medzichladič. Respektívne, či nieje vo vnútri voda. ( to je ten strieborný valec pochromovaný, ktorý je medzi motorom a egr ventilom. Keď pozrieš na motor, tak je na ľavej strane vedľa veka ventilov.) Mne to menili minulý týždeň v servise. Žblnkotalo mi to pri pridávaní plynu. Najprv mi to zničilo egr ventil a asi po týždni mi to zničilo tesnenie pod hlavou. Takže teraz mám úplnú generálku motora asi za 1500 €. Ten medzichladič stál 300€. Ináč je to somarina ktorú má len tento jeden motor a iba na superboch. Chladí spätné výfukové plyny pred tým ako idú cez egr a do turba. Je napojený priamo na chladiaci systém motora a keď je deravý, prepúšťa chladiacu kvapalinu priamo cez egr a turbo do vstrekov a potom motor dymí a samozrejme stráca sa chladiaca kvapalina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj. Skús si pozrieť, či nemáš deravý medzichladič. Respektívne, či nieje vo vnútri voda. ( to je ten strieborný valec pochromovaný, ktorý je medzi motorom a egr ventilom. Keď pozrieš na motor, tak je na ľavej strane vedľa veka ventilov.) Mne to menili minulý týždeň v servise. Žblnkotalo mi to pri pridávaní plynu. Najprv mi to zničilo egr ventil a asi po týždni mi to zničilo tesnenie pod hlavou. Takže teraz mám úplnú generálku motora asi za 1500 €. Ten medzichladič stál 300€. Ináč je to somarina ktorú má len tento jeden motor a iba na superboch. Chladí spätné výfukové plyny pred tým ako idú cez egr a do turba. Je napojený priamo na chladiaci systém motora a keď je deravý, prepúšťa chladiacu kvapalinu priamo cez egr a turbo do vstrekov a potom motor dymí a samozrejme stráca sa chladiaca kvapalina. 

si si isty ze to maju len 1.9? 2.0 sa to netyka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Chalani podelím sa S mojou skúsenosťou . Jedna za O 1.9tdi 85kw ročník 2008 najazdené 160 tisíc km

Začiatkom roku som začal častejšie počuť pri rozbehu jednotka1 a preradení do 2 bolo počuť to bublanie alebo zblnkotanie . Začala sa mi strácať voda V nádobke keď som ju otvoril voda sa vrátila. Mechanik mi povedal že je hlava puknuta alebo tesnenie V tom lepšom prípade. Zhodili sme hlavu A tesnenie bolo podpalene A hlava čierna . Pozhanal som hlavu nové tesnenie poskladali náklady na opravu 500 eur. Auto mi doviezol domov A to zblnkotanie stále pretvavalo . Nasraty som bol maximálne až nedávno sa mi začala prehrievat voda. Vymenil termostat A zblnkotanie prestalo čiže to zblnkotanie nemusí znamenať že je hlava V haju . ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...