Přejít na obsah

O2 nezamyká zadní dveře - centrál, ale cvaká


Golfino

Doporučené příspěvky

Čaute. Mám takový problém. Má O2 začíná nějak zlobit. Z 30ti zmáčknutí mi zamkne zdaní dveře za řidičem asi jen 1x. Odemyká vždy. Ale při zamykání motorek vždy dvakrát potáhne ale jde slyšet že se zámkem to nic neudělá. Tak to odemykám dálkou a zamykám dokud neslyším to správne cvaknutí a auto je zamknuté. Je v prdeli zámek nebo to muže být něčím jiným?

 

Bohužel dveře jsou zanýtované a dříve než nýty odvrtám chci být připraven jak to řešit. Na co se zaměřit.

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře nyní nepoužívám tak že bych odpojil na konektoru ve dveřích drát kde je odemykací impuls. Tím pádem bych si někde na 120pokus zamknul auto. a pak už když bych otvíral dalkáčem na zadní dveře by nešel odemykací impuls a tak by stále zustaly zamknuté až do léta. Pak bych si pěkně v teploučku vyměnil nový zámek. Problém je že nevím jaký drát odpojit. Zde přikládám foto svorkovnice.


 


Nemáte někdo schéma zapojení? Pokud se nemýlím tak impulsy jdou do dveří negativem tedy mínusem. Stačí jen vědět jaký kablík střihnout a mám po zimním problému. V letě drátek spojím (připájím) odnýtuju dveře a opravím. 


 


Děkuji za odpověď popřípadě radu


post-4472-0-73495500-1416932388_thumb.jp

Editováno: , autor: Golfino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, ja myslim, ze prikaz k odemknuti jde do RJ dveri po CANu (stejne jako prikaz k zamknuti). Takze tezko muzes jen odpojit jeden drat... Ale mozna se pletu, tohle jsem nikdy neresil.

Co tak az budou dvere zamknute odpojit komplet cele dvere...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Mám takový problém. Má O2 začíná nějak zlobit. Z 30ti zmáčknutí mi zamkne zdaní dveře za řidičem asi jen 1x. Odemyká vždy. Ale při zamykání motorek vždy dvakrát potáhne ale jde slyšet že se zámkem to nic neudělá. Tak to odemykám dálkou a zamykám dokud neslyším to správne cvaknutí a auto je zamknuté. Je v prdeli zámek nebo to muže být něčím jiným?

 

Bohužel dveře jsou zanýtované a dříve než nýty odvrtám chci být připraven jak to řešit. Na co se zaměřit.

 

Děkuji za odpověď.

 

Nevim jestli to bude stejný problém, ale já řešil nedávno to samé. Problém byl v tom, že zámek od toho zavíraní a otevíraní, teda respektive to železný táhlo do kterýho naráží to čůrko motorku tak bylo lehce od používání ohlé a křížilo se to a ten motorek to nemohl jako přemoct. Prostě jsem jen slyšel že ten motorek má snahu to zamknout ale nehnulo to s tím želeným táhlem zámku, když jsem to ale rozebral tak motorek šel. Takže jsem to táhlo srovnal zámek promazal a vše funguje jak má. Zkus na to mrknout, většinou to bývaj takový prkotiny, lepší než hned kupovat novej zámek apod. Snad jak jsem to napsal tak z toho bude moudrej :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám ten samý problém zadní dveře za řidičem zamknout občas, odemknou vždy. Koupil jsem jiný použitý zámek, naneštěstí má jiný stekr (méně pinů) mikrospinace jsem přehodil ikdyz oba dva fungují normálně. Nakonec jsme zjistily že se zámek nedovira, tudíž nesepne mikrospinac. Po promazani vše fungovalo, ovšem jen asi týden. Už je to to samé. Snad bude stačit zámek promazat znovu a více 

Editováno: , autor: Mattiass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...