Jump to content

motor jde jen na volnoběh!!!

monstrsumec
 Share

Recommended Posts

Ahoj mam problém se svou Octou .

Nastartoval jsem a ve chvíly kdy motor naskočil se z motoru ozvala rána, zakouřilo se a od té doby jde motor čistě jen na volnoběh a při višších otáčkách (cca od 1500) jde houpavě(to houpání je dost pravidelné, NÉ jako rozhašenej traktor) , je bez výkonu a občas si lehce střelí do sání..Při plném sešlápnutí se dusí.Mám v autě i lpg a na to jede UPLNĚ  normálně.Diagnostika nic nehlásí, svíčky nové, škrtící klapka vyčištěná.Nikde není vidět nic poškozeného.Nějak si nevim dál rady kde je zakopanej pes.Máte někdo podobnou zkušenost?díky za rady

Zkontroluj vše kolem sání, podle mě jak to střelilo zpět, tak máš teď někde netěsnost v sání a to houpáni otáček a snížený výkon na benzín s občasným střelením do sání to by spíš svědčilo na nízký tlak paliva

Edited by Passta

Takže hotovo VYŘEŠENO.nakonec pomohlo vyčištěnou klapku znovu (2x) zresetovat a nastavit   .Jinak se to stalo normálně s teplým motorem jen jsem si šel koupit sváču a pak bum a hotovo.Jediná škoda na sání kterou jsem našel je utrženej jeden ze dvou šroubků co drží kryt vzduchového filtru.Díky za rady a Váš čas Ahoj