Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

... a nejvíc mě pak dojali na Impulsu, když četli SMSky posluchačů, jak kde je a když četli ".... posluchač Petr z moravskoslezské Ostravy hlásí slunečno 2°C" to by se pak jeden picl :kol-25: ... tak teď fakt nevím, jestli si i on nedělal opožděného apríla :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor pozor :kol-28: , sice mám Éčko na registračce, co že mě pravda řadí do pardubického kraje :kol-32: , ovšem jsem na samém jeho chvostu, značku jihomoravského kraje mám 200m od baráku a tuším do třech km se dostanu i do olomouckého kraje, takže je to takové území nikoho, takže duchem rozhodně Moravák :kol-47: a koneckonců do Pardubek to mám 120km, do Brna 55km :kol-28: . Jinak včera mi přišli z transfúzky výsledky (mám nějaké hraniční hodnoty na srážlivosti), tak konečně mohu také vyrazit a dost možná, že to zrealizuji také next week

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...