Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Mno, to máš možná pravdu - mám takovou obavu, že dnešní TSI se 300 tkm nedožijí. Ale co si budeme povídat, ono HTP taky není zrovna zázrak - těch přeskočených řetězů a hlavně podpálených ventilů je docela dost, než se jim to podařilo vychytat. Naše forum je toho důkazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galvi taky by se mi líbil takový mimoň,dal bych si ho na služebák.

Prosím,prosím stihl bys to do srazu? :kol-31:

 

Jasně není problém to nechat udělat na počkání. Napiš když tak prosím barvu a velikost jakou chceš - buď šířku nebo výšku. Ten Michalův vyšel na 50 korun a má 10x13 cm.

 

 

Kurňa ten Jirka je rychlý jak sračka  :D

 

Nějaký problém ty sráči?!  :D

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně není problém to nechat udělat na počkání. Napiš když tak prosím barvu a velikost jakou chceš - buď šířku nebo výšku. Ten Michalův vyšel na 50 korun a má 10x13 cm.

aj mně prosím v tej velikosti jednoho bílého

 

btw: ten nápis skodahome co tam fšici máte, by vyšel na kolik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nápis SH bych taky uvítal 2x :)

 

Jakou velikost - stačí délka, výška mi z toho vypadne a pak ještě jakou barvu? Jakmile budou rozměry, nechám spočítat cenu.

 

aj mně prosím v tej velikosti jednoho bílého

 

btw: ten nápis skodahome co tam fšici máte, by vyšel na kolik?

 

Jo mimoň není problém, ten skodahome - stejně jak Bullets, rozměr, barva a pak napíšu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nálepku Skodahome mám taky na autě od Jirky a za mě :kol-47: Jak budu doma tak domám foto ;)

Jasně není problém to nechat udělat na počkání. Napiš když tak prosím barvu a velikost jakou chceš - buď šířku nebo výšku. Ten Michalův vyšel na 50 korun a má 10x13 cm.

 

 
 

 

Nějaký problém ty sráči?!  :D

 

Ti dám sráče ty variátore :p:D :D

aj mně prosím v tej velikosti jednoho bílého

 

btw: ten nápis skodahome co tam fšici máte, by vyšel na kolik?

Pro tebe za 500 :p:kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou velikost - stačí délka, výška mi z toho vypadne a pak ještě jakou barvu? Jakmile budou rozměry, nechám spočítat cenu.

 

 

Jo mimoň není problém, ten skodahome - stejně jak Bullets, rozměr, barva a pak napíšu cenu.

no velikost, jako máte vy, tuším jsem to viděl na fotce na Ondrové fábuli, nebo i na Patrikovým roomovi (sakra jak na potvoru ty fotky nemohu najít :kol-32: ), vím, že to tam měli nalepené na skle z boku, zdola nahoru

 

 

edit: uf, už jsem to našel http://forum.skodahome.cz/topic/130164-fabia-combi-by-ondra/?p=2081299

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no velikost, jako máte vy, tuším jsem to viděl na fotce na Ondrové fábuli, nebo i na Patrikovým roomovi (sakra jak na potvoru ty fotky nemohu najít :kol-32: ), vím, že to tam měli nalepené na skle z boku, zdola nahoru

 

 

edit: uf, už jsem to našel http://forum.skodahome.cz/topic/130164-fabia-combi-by-ondra/?p=2081299

Ne,máme to nalepené z vrchu dolů :p  :kol-46:

Pěkně to tam má ten Ondra nalepené  :kol-28::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na nějakém roomovi jsem to tu viděl nalepené v opačném směru než to máš ty

 

edit: tak už vím Michal to má naopak a jen tak mimochodem, ale asi si pleteš co je dole a co nahoře ne? :kol-28:  ... jestli to tak máš aj u bab, tak potěš koště :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...