Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Docela odvaha :)

Ja se zenil v cervenci, to jsme meli trochu jine problemy :)

Jo tak když si bukovala šaty jsme ještě nevěděli jak bude a hlavně jí prý k šatům kožuch nejde :D ale to já můžu posoudit až v sobotu...

 

Ahoj vsichnim :)

 

Davide, posilam Ti/Vam z polska prani st'asnej a krasnej manzelstvi cesty. At' se Vam dari :) . :kol-47:

Díky posíláme do Polski :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jejej liska se sla probehnout a ty si ji prejel :D (delam si prdel). No fiiha to nasere. No uvidis az za svetla co bude. Taky mam uz par stretu se zviraty a vim ze za tmy to jeste jde ale za svetla to vyleze a skody jsou takove ze by to nikdo necekal. Volal si policajty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám za sebou střet se psem, vběhl mi přímo pod kola. Nic se mu nestalo, utekl ale mě málem je.lo. Na druhý den měl přijít kupec na auto. Naštěstí byla jen vycvaklá mřížka na chladič.

Jsem zvědavý co budeš mít poškozené, tipl bych to na plast pod motoren. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale: nevolal, bylo to kolem půlnoci a než bych se na někoho tam dočkal, budou vánoce a nebo mě sestřelí nějaký kamion. Kdyby nejelo to auto do protivky a měl bych dálky, možná bych si ji všiml dřív, ale takhle jsem viděl jen na poslední chvíli svítit ty jeji oči a to mi jen střelilo hlavou brzdit nebrzdit ale než jsem se rozmyslel, byla za autem. Uvidime, za chvilu musím jet do práce, tak se na to mrknu. 

 

Patriku: No kdyby to byla srna, tak je to masakr, rovných 130 jsem nejel a nevim kde bych ji v autě pak hledal,  nehledě na to, že jsem jel i trochu rychleji :(

 

Woody: Jo jestli jenom nějaký plast, to je je ještě ok, auto jelo skoro normálně, tak snad to nebude nic vážného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...