Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

4lověk se dostane na konec toho šílenství tady :D a vlastně zjístí jen to kdo jak jezdí čím jezdí jaké ma spz :D a polepy a, že Ondra by rád zase sraz hlavně teda kvůli jídla :D :D

Kluci plánujete ještě nějaký sraz mimo toho Vánočního? :) (teda předpokládám že bude jako loni) :D

 

 

EDIT: mám chuť na bramborák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to bych mladé neudělal, páč vím jak se fšici až na vyjímky chovají k takto označeným autům ... musí ukázat kdo je králem silnic :kol-29:

A jak? Nějak jsem nepostřehnul nějaké problémy. Přijde mi, že se těch zetek v poslední době objevuje stále víc. Naopak, pro začátečníky bych to, řekněme na první rok, zavedl povinně (i když je mi jasné, že to není samospasitelné, navíc někdo si udělá řidičák a začne jezdit třeba i za několik let poté, což by se špatně legislativně ošetřovalo). Alespoň je řidič za nimi jedoucí upozorněn, že může očekávat neočekávané. Já sám jsem kdysi dávno zetko na autě měl také, jinak by mě otec nenechal řídit. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...