Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tam by to problem nemal byt, nakolko hned nedaleko mas poistky. Vies sa napojit priamo na poistku zapalovaca (pozicia 47?). Ukostrenie na najblizsiu skrutku (najlepsie cez ocko). A na strane zapalovaca je to jednoduche, stred je plus (+), obal, krajna polohaje minus (-). Ak tam chces napajat iba USB kabel, existuju na to priamo zasuvky, napajane priamo cez 12V...v robote pouzivameobe varianty s montazou na panela9cae127f8a7f29ff7786f9f572301cb.jpg0534ae859748fce4781b1294597a86dc.jpg

--

Z mobilu cez LG G3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci dotaz-máte nějaké doporučení na nový dotykáč? :D Od 1.6. můžu u T-M změnit tarif (400,- ,do TM zdarma,SMS zdarma,700mb internetu a 120 volných minut do jiných sítí) ,ale je u toho podmínka telefon :D Bez telefonu bych mohl měnit až od 1.12. dál.

Takže bych chtěl znát Vaše názory na značky co upřednostňujete nebo něco  :kol-28: Já osobně jsem zastáncem Windowsu v telefonu např. před androidem apod.  :kol-28: Koneckonců o tom vypovídá i moje skóre 4:1 za poslední asi 4 roky ve prospěch windowsu před androidem :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...