Přejít na obsah

Postupně odcházející el.


Vit125

Doporučené příspěvky

Zdravim, obracím se na Vás s žádostí o radu. Dnes jedu z práce a přestali mi svítit přední světla a rozsvítila se mi kontrolka prasklých žárovek, jedu dál a další kontrolka a to el. motoru, a aby toho nebylo málo tak se rozsvítila kontrolka serva. Když jsem vymněnil pojistku č.7 tak znova praskla víc jsem zatím nezkoušel. Další věc kterou jsem zpozoroval a to, že když pustim stěrače, tak po dokončení cyklu mi probliklo veškerý osvětlení v autě. Hned jsem to připoji na wag a vypsalo mi to tyto chyby:

 

17809 - ventil zpetneho vedeni vyfuk.plynu (N18) - zkrat na kostru

 

centralni el:01309 - ridici jednotka posilovace rizeni (J500)
            49-00 - zadna komunikace
pristrojova deska:01309 - ridici jednotka posilovace rizeni (J500)
            49-00 - zadna komunikace

CAN gateway:01309 - ridici jednotka posilovace rizeni (J500)
            49-00 - zadna komunikace

 

Poraďte na co se zaměřit.Mám se obávat, že je svazek elektroinstalace v háji.

 

Ještě jsem se podíval na ty žárovky a obě praskly najednou.

Editováno: , autor: Vit125
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste mě moc nepotěšili. Na ty pojistky na baterce jsem koukal a jsou OK. Ty žárovky jsem zkusil vyměnit za nový a bez problému, asi náhoda že praskli obě najednou, myslel jsem třeba že by altik přebíjel, ale naměřil jsem 14,5V tak to by mělo bejt v poho. U toho serva je mi divny, že když vymněnim pojistku č.7 5A tak po nastartování hned prdne, ale servo jde, když znova nastartuju tak už nejde :( Zítra to předám elektrikářovi a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...