Přejít na obsah

Vrzani dvojiteho tesneni u O2


tcheco

Doporučené příspěvky

CZbrandy: jak to budeš mít vyměněné, podej hlášení, jsem zvědav, ale řekl bych, že ti to nepomůže, pač to dělá, díky tomu, že se karoserie při přejezdu nerovností "kroutí" a tím pádem to těsnění se hýbe po ramu dveří, takže pomáhá jen ošetření těch gum! Já to cca. 1x měsičně natřu silikonem a je to v pohodě. nejhorší to je, když zmoknou otevřené dveře při častém nastupování a vystupování, to se pak musí natřít, jinak to celkem dost vrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jo,ještě nepoužívej hlavně benzín na odmaštění

Mam stejny problem,

v servise mi na garanci meni vnitrni tesneni vsech dveri.

Pr. tyden to bude vymenene. Podam pak hlaseni :) jestli to pomohlo.

takze mam vnitrni tesneni na vsech dverich vymenene na zaruku.

Subjektivne je aerodynamicky hluk od dveri mensi, ale mozna se jen jedna o dojem ze to mam vymeneny. Pres tyden budu jezdit bez radia a uvidim (uslysim :) ) jestli ty vyse popisovane zvuky budou stale zretelne ci nikoli. Vrzani dveri jsem jiz neregistroval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase vyměněne všechny 4 vnější a už mám konečně pokoj. Jenže u mě byl vrzavý a ne aerodynamický hluk.

jak jsem zminil vyse, vrzani jsem puvodne registroval v suchem pocasi trvale, ted po vymene jiz vrzani neregistruji, aerodynamicky hluk od dveri se mi zda je mensi ...

pokud se to vrzani zase zacne projevovat, budu v servisu pozadovat vymenu i venkovniho tesneni. neresil jsem to vse najednou ihned, radeji postupne, aspon budu vedet presne co to zpusobuje. V servise s tim az tak velkou zkusenost (co se tyce cetnosti techto specifickych reklamaci) nemaji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si to ale způsobil sám. To venkovní jsem máznul s...kou na palubní desky a to bylo šílený. Tak honem benzín a odmastit. Trochu pomohlo,ale nic moc. No a teď jsem zjistil,že ta guma je ještě potažena nějakým plastem,který jsem umyl tím benálem. Takže jedině vyměna všech. No,už to mám za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si to ale způsobil sám. To venkovní jsem máznul s...kou na palubní desky a to bylo šílený. Tak honem benzín a odmastit. Trochu pomohlo,ale nic moc. No a teď jsem zjistil,že ta guma je ještě potažena nějakým plastem,který jsem umyl tím benálem. Takže jedině vyměna všech. No,už to mám za sebou.

aaaaaha, no chybama se clovek uci ... tak hlavne ze uz mas tesneni gut

tesneni vzdy jenom silikonovym olejem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zatiaľ bez problémov, tú gumu ničím nemažem, iba umývam čistou vodou. Rovnako umývam aj miesto, kam tá guma dosadá. Ale ak to začne vŕzgať, tak asi skúsim naleštiť karosériu pod gumou, nech sa to po nej ľahšie šmýka prípade by som skúsil aj silikón (alebo čo to mám) v takej tuške, špeci na gumy dverí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jde vyreklamovat,všechny 4 kedry...

Mozno blba otazka - co su to kedry? :unsure:

Pokial sa bavite o tych vokajsich gumach dveri tak sa ich chystam reklamovat tento alebo buduci tyzden - bola na to vydana nejaka aktualka, keby ma chceli odbyt...? Mne uz vrzgaju vsetky dvere, je to uz uplne neznesitelne.... :disgust::disgust::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem si vyžral asi po 14 dnech nového auta. Vrzalo to tak neskutečně,že jsem uvažoval,ať jde radši do světa. Po roce jsem řešil další problém,který jsem po 2 měsících se servisem vyřešil a teď konečně spokojenost. Nevím,jestli bych tohle měl u jiné značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...