Přejít na obsah

Vrzani dvojiteho tesneni u O2


tcheco

Doporučené příspěvky

Ovidius: Hľadal som ten zázrak na stránke Retechu, ale tam nie je. Takže to bude od niekoho iného... Na faktúre mám napísané "Gummifit".

Diamant: Vrzalo tesnenie na piatych dverách. Najprv som mal podozrenie na mrežu, keďže pri sťahovaní firmy dostala zabrať a neustále sa s ňou manipulovalo - nakoniec sme ju ajtak vyrvali von :laugh.gif V každom prípade, odkedy namazali to zadné tesnenie, už to nevrže ani pri vychádzaní na vysoké obrubníky. Predtým to bol koncert, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani moskovská filharmónia :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidius: Hľadal som ten zázrak na stránke Retechu, ale tam nie je. Takže to bude od niekoho iného... Na faktúre mám napísané "Gummifit".

Diamant: Vrzalo tesnenie na piatych dverách. Najprv som mal podozrenie na mrežu, keďže pri sťahovaní firmy dostala zabrať a neustále sa s ňou manipulovalo - nakoniec sme ju ajtak vyrvali von :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> V každom prípade, odkedy namazali to zadné tesnenie, už to nevrže ani pri vychádzaní na vysoké obrubníky. Predtým to bol koncert, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani moskovská filharmónia :blink:

parada dik tak to asi vyzkousim -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Těsnění mám vyměněné dva měsíce a nic nevrže. Při mytí auta gumu jen otřu mokrým hadrem, nic víc. Když se podíváte na ostatní auta od VW zjistíte že toto těsnění má z gumy jen OC II. Ostatní auta ho mají ze sametky podobně jako OC I měla horní vnější těsnění. Tak to vypadá jako krok špatným směrem od pánů z MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, zdravím všechny.

Mám stejný problém. Okamžitě, během prvních "seznamovacích" jízd mě zarazilo, že při jízdě nad 80 km/h zřetelně začínají "šustit" levé př. dveře. Pravé míń ale taky. Jakoby podfukovaly. Na takové auto dle mého dost. U feldy to nepozoruju. Za jízdy se to blbě hledá ale zdá se že to jde od sloupku.Byl jsem s tím v servise. Pri objednání a zkuš. jízdě to technik taky uznal, že jsou to prý "špatně spasovaný skla ve dveřích", že se to musí dopasovat. Byl jsem rád, že se mi to nezdá a objednal se. Auto jsem pak dal do opravy, ještě s několika maličkostma. Při vyzvednutí, ze mě udělali blbce.

"milej pane, co by jste chtěl, to je normální......atd.

Tak jsem hledal někoho, kdo mě sveze v jiný Octě, našel, a sice to šumělo taky ale jinak a míň. Nechci se vzdát. Na dálnici při 140 je to fakt dost kravál.

Podezření utvrdilo i fakt, že jednou jsem měl auto pokrytý celý jinovatkou a tak jsem ho nahodil a zatopil. Za chvilku mi podél spáry mezi př a zad. dveřmi jinovatka roztála. Ale jen na straně řidiče! Tak že tam dveře netěsní.

Štve mě, že si člověk v servise, kde jsem před měsícem vysolil půl melouna za auto, ze mě dneska dělaj blbečka, ktere hledá mouchy. Nepíšu zde o rádiu. To je jiná kapitolka.

Jameson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zdravím všechny.

Mám stejný problém. Okamžitě, během prvních "seznamovacích" jízd mě zarazilo, že při jízdě nad 80 km/h zřetelně začínají "šustit" levé př. dveře. Pravé míń ale taky. Jakoby podfukovaly. Na takové auto dle mého dost. U feldy to nepozoruju. Za jízdy se to blbě hledá ale zdá se že to jde od sloupku.Byl jsem s tím v servise. Pri objednání a zkuš. jízdě to technik taky uznal, že jsou to prý "špatně spasovaný skla ve dveřích", že se to musí dopasovat. Byl jsem rád, že se mi to nezdá a objednal se. Auto jsem pak dal do opravy, ještě s několika maličkostma. Při vyzvednutí, ze mě udělali blbce.

"milej pane, co by jste chtěl, to je normální......atd.

Tak jsem hledal někoho, kdo mě sveze v jiný Octě, našel, a sice to šumělo taky ale jinak a míň. Nechci se vzdát. Na dálnici při 140 je to fakt dost kravál.

Podezření utvrdilo i fakt, že jednou jsem měl auto pokrytý celý jinovatkou a tak jsem ho nahodil a zatopil. Za chvilku mi podél spáry mezi př a zad. dveřmi jinovatka roztála. Ale jen na straně řidiče! Tak že tam dveře netěsní.

Štve mě, že si člověk v servise, kde jsem před měsícem vysolil půl melouna za auto, ze mě dneska dělaj blbečka, ktere hledá mouchy. Nepíšu zde o rádiu. To je jiná kapitolka.

Jameson

Já jsem s tím byl taky v servise a problém mám do dneška. Prostě závadu neodstranili, teď už to mám po záruce, takže budu rád, když přijdeš na to čím to bylo a jak se to řešilo. Dělá mi to na obou stranách, připadá mi že čím to auto mám déle, tím je to slyšet více. Mi zase přijde že ten zvuk jde od sloupku vepředu mezi čelním sklem a bokem dveří.

Už to chlapi někdo vyřešil tak že je v autě klid nebo to dělá všem ? Mě to začíná už štvát kolem 80 km/h dost zřetelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Aspoň, že se mi to nezdá. Že to není můj výmysl s tím šustěním dveří.

Zkoušel někdo uplatňovat servisní opravy v jiném "podniku" než v mateřském?

Řekl bych, že k tomu mému ztrácím důvěru.

Ten hluk od dveří le výrazne silnější než z ostatních míst. V jiných vozech je aerodynam. hluk samozřejmě taky ale rovnoměrne v celým autě.

Ale v těch dveřích sliším zřetelně od 80-ky jednotlivé poryvy větru.

Jinak k původnímu problému vrzání těsnění:

Na vrzání(skřípání) plochých řemenů u altíku mi kdysi kámoš kutil poradil nastříkat ho leštěnkou na plasty od Velvany. Prý to zaručeně funguje. Tak bych to zkusil na ty těsnění dveří. Nikde sem ji ale v poslední době neviděl.

Jameson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Aspoň, že se mi to nezdá. Že to není můj výmysl s tím šustěním dveří.

Zkoušel někdo uplatňovat servisní opravy v jiném "podniku" než v mateřském?

Řekl bych, že k tomu mému ztrácím důvěru.

Ten hluk od dveří le výrazne silnější než z ostatních míst. V jiných vozech je aerodynam. hluk samozřejmě taky ale rovnoměrne v celým autě.

Ale v těch dveřích sliším zřetelně od 80-ky jednotlivé poryvy větru.

Jinak k původnímu problému vrzání těsnění:

Na vrzání(skřípání) plochých řemenů u altíku mi kdysi kámoš kutil poradil nastříkat ho leštěnkou na plasty od Velvany. Prý to zaručeně funguje. Tak bych to zkusil na ty těsnění dveří. Nikde sem ji ale v poslední době neviděl.

Jameson

Přesně jak píšeš, od 80 jde slyšet každý poryv větru.

Dneska jsem si všiml že na venkovním těsnění předních dveří, na té části co lícuje jakoby s čelním sklem mám na těšnění takové jakoby tři vlnky, otázka zda to třeba není tím, že by tudy ten zvuk pronikal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Na garancce jsem chtel vymenit vnejsi tesneni dveri, protoze to vrzani bylo uz hrozne. Zatim cekam nez ho panove v servise objednaji. Predevcirem jsem na ta tesneni znovu koukal a napadlo me, jestli je u te vymeny nutna demontaz dveri nebo jestli se to da zvladnout bez demontaze? Zadnii dvere pujdou zrejme bez demontaze, tam je mista dost, ale u tech prednich si nejsem jisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...