Přejít na obsah

Blikání žhavení + motor do dílny


VasekRS07

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám octavia RS 125kW 2007 r.v. Včera jsem jel a z ničeho nic mi začlo blikat žhavení a začalo to psát "motor do dílny". Zajel jsem hned ke krajnici, zhasl motor, nastartoval a nic, jelo se dál. Do nouzáku to nespalo. už jsem tu četl nějaké fora, ale nedočetl jsem se řešení toho problému. Zatím se to neopakovalo. Je tam nová škrtící klapka a nové vstřiky, které mají cca 30tkm za sebou, měněny v rámci svolávačky škoda auto v MB. DPF dle diagnostiky ukazuje ještě 81% životnosti. Dvakrát se mi teda ještě stalo, že mi zhasnul xenon a pak se rozsvítil. Což jsem koukal na forech, že by mohla být taky příčina blikání kontrolky žhavení, kvůli vadnému čidlu nebo vysvíceným výbojkám. Dneska se chystám radši do servisu na diagnostiku, tak uvidíme, co mi řeknou..ale....... A druhá věc, je běžné, že při regeneraci filtru to auto kolem 2000ot. cuká občas? Dělá to ta regenerace? Občas někdo prohodí, že by to mohlo být naftou, ale leju do toho pouze Vervu nebo na OVM tu nejdrašší a přidávám aditiva od firmy VIF. tak nafta by měla být ok. Jsou tam nové filtry v celém autě.. Máte někdo podobnou vyřešenou zkušenost? Díky

Editováno: , autor: VasekRS07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...