Přejít na obsah

Trika Slezka Jizba


ASPIRE

Barva trika.  

12 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

ppppffff tu je zas diskuze...

 

Tak chlapi znova pište mi to přímo do zpráv ty čísla trik a přezdívky ... zatím napsal jen Ondra a Karlos

 

Bohužel, už jsem viděl, že se zas někomu nelíbí barva trika, že to není originál raelly (bohuže co je to je neovlivním to nejsem výrobce trik, samozdřejmě pokud mi nabídne i vzorník od jiného dovozce trik budu se snažit ať je to ta správná barva)

 

Mají celozávodní dovolenou, takže budu chytřejší 10.8. jak jsem už taky napsal mnohokrát.

 

Malta: trika by neměl být problém poslat :) jak říkám všem napiš velikost, počet trik a přezdívku co tam chceš, po nacenění napíšu cenu, kterou mi zašlete na účet a po vyšití mohu místo osobního předání i zaslat poštou vždyt kolik to bude stát 50kč?!

 

Jsme lidi je to jen o slušném vychování a vyjítí si navzájem vstříc. :kol-31:

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: poslal bych mu to klasicky doporučeně, však peníze budu mít na učtě

 

Jinak ano šup šup sem ale brzdí mě ta jejich celozávodní dovča. 10 začinají tak tam hned naběhnu z rána.

 

Přibližná cena no to vám teď neřeknu ale počítám že by mohlo vyjít do 450,- nechcu nějak strašit nebo tak ale uvidíme po tom nacenění jestli se vám to bude zdát hodně tak se na to můžeme vyprdnout. Takže cenu bych vám napsal toho 10tého.

 

Malta: pokud bys mě opravdový zájem pošlu ti to jako klasický balíček. :)

 

Hlavně potřebuju do 9tého přesný počet trik , od toho se tam odvíjí i cena, čím víc nás bude brát tím to bude levnější.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí jak mi to řekneš 10tého jak ji napíšeš, abych přepočítal cenu pro ostatní , která se o nějakou korunu navýši kvůli rozpočítanému programu...

 

Jinak čekám že trička budou stát určitě do 500kč. Tato částka abych to upřesnil je maximální. Opravdu nevím jak to letos je kolik stojí program výšivky a trička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední den, možnost napsat. Zítra uzavírám anketu zatím je to jasné a v pondělí naklušu s počkem trik velikostma nechat nacenit.

 

Zájemci: Karlos61 XL , René65 M , Ondra16V L , ASPIRE XXL , Malta XL , Renďas 3XL , filippatrik XXL , Motaaa L , Standa 3XL , Evča L

 

Kdyby byly nějaké nesrovnalosti pište. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renďas s náma byl jednou v zimě červený Rapid, nevychází mu to časově, jinač můj tata :D.

Evča je moja :)

René65 je od Karlose

A Standa je zapřísahlý Škodovák co ho znám celý život tak má taky zájem no.

 

Jinak přibyl mičurin XXL.

 

Jak říkám čím víc tím bude lepší cena. Zítra to půjdu nacenit tak vám to tu hned pak napíšu.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...