Přejít na obsah

Trika Slezka Jizba


ASPIRE

Barva trika.  

12 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak chlapi!

 

Cena trika (1ks) komplet i s výšivkama + s nějakou slevou co sem dohodnul je 350kč

 

Takže kdo chce nechť mi pošle peníze na č.ú.: 215017088/0300

 

Peníze poslat tak ať je mám v pondělí na účtě půjdu to totiž po noční hned objednávat tak , aby jsme to měli na sraz hotové mají toho hodně.

 

Zájemci: Karlos 61 , René 65 , Ondra16V , ASPIRE , Malta , filippatrik , Motaaa , Standa , mičurin , Galvi , TOMUS , BÁJA , jozzi.

 

Ten kdo mi peníze pošle ať mi tu napíše soukromou zprávu, jak peníze příjdou okamžitě potvrzuji příjem. Jinač mi do zprávy při posílání peněz na účet , vždy napište svojí přezdívku ať v tom mám pořádek. Díky lidi!

 

 

Prosím kdo triko nebude chtít ať mi napíše zprávu, že nemá zájem.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr, jsem rád, že se vám cena líbí tak snad se budou i líbit trika a nedostanu vynadané :D.

 

Na účet mrknu zítra večer a napíšu od koho příšlo :)

 

Jinač trika jsou od toho Adlera barva zelená 16 jak jsme odhlasovali a kdo rozumí trikům trochu tak sem objednal gramáž 200. Aby byly pevné a stály za něco.

 

Dokonce jsem ani netušil že třeba Adler dělá i vesty , softšejlové bundy atd. Třeba ještě někdy cosik spácháme.

 

Tak teď už jen vydržet. Jinač je třeba se teď přes víkend domluvit nna tom zářiovém srazu, kvůli toho ať mám volno a můžu vám to předat. Napsal jsem to na jizbu. :) Hlavně taky ať ji v pondělí můžu říct přesný termín do kdy to potřebuju.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...