Přejít na obsah

Silentbloky


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

a to já myslim, že to musí být stejný pane kláca :)

tak to by bylo mrdooozní, já myslel jestli třeba ty vaše silný káry nemaj jiný uložení ramen, nebo tak něco ;)-_-

akorát že už tu na stole mám nový origo :unsure:B)

To taky nechápu, že Fábka se silnějším a těžším motorem má stejné uložení jako 1.2. Vůbec na těch našich skvělých silnicích jde životnost do háje :fakac:

myslel jsem rozměrově stejný, vlastnosti tý gumy okem nepoznáme asi. Jinak ale v Etosu je to dělený podle motorizace myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to já myslim, že to musí být stejný pane kláca :)

tak to by bylo mrdooozní, já myslel jestli třeba ty vaše silný káry nemaj jiný uložení ramen, nebo tak něco ;)-_-

akorát že už tu na stole mám nový origo :unsure:B)

To taky nechápu, že Fábka se silnějším a těžším motorem má stejné uložení jako 1.2. Vůbec na těch našich skvělých silnicích jde životnost do háje :fakac:

tak mě se to vysralo až teď po 103tis km a stoho jsem toho celkem dost nalítal se sport podvozkem nebo pružinách, a celkem širokejch šprckách takže myslim, že to ještě celkem jde na seriovej díl ;)

Ja jsem je kontroolooval ve 140tis a v poho,ale pomalu se chystam na ty Cuprovskiii -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl nalítáno 35 a mlátila mi náprava...měnily se tyčky a bylo mi řečeno že silembloky sou natrhnuty a že ještě něco najezděj ,ted mám 42 a auto moc nesedí..tak se na jaře chystám měnit a když už ....tak aby to něco vydrželo tak doufam že si nenaběhnu ,když tam dam ty z Cupry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl nalítáno 35 a mlátila mi náprava...měnily se tyčky a bylo mi řečeno že silembloky sou natrhnuty a že ještě něco najezděj ,ted mám 42 a auto moc nesedí..tak se na jaře chystám měnit a když už ....tak aby to něco vydrželo tak doufam že si nenaběhnu ,když tam dam ty z Cupry

scim bys sis naběhl?? :huh: , dyť cena je stejná, a kvalita bude určitě lepší než serie ;)

tyčky(kosti) stabiku moc nevydržej, já je měnil až nekde na 95tis.km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na cuprackych man nabehane cca 5t.km. skusenosti : auto sa celkovo stalo tuhsie a citit to hlavne pri nizsich otackach motoru ked napr. pri 1900 otackach sa pridava bez toho aby sa podradilo, celym autom to akoby triaslo. ale tomu je lahka pomoc, treba skor podradit, a esste nieco, cez zimu to tak strasne nevrzga, teda nevrzga to vobec.

mato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na cuprackych man nabehane cca 5t.km. skusenosti : auto sa celkovo stalo tuhsie a citit to hlavne pri nizsich otackach motoru ked napr. pri 1900 otackach sa pridava bez toho aby sa podradilo, celym autom to akoby triaslo. ale tomu je lahka pomoc, treba skor podradit, a esste nieco, cez zimu to tak strasne nevrzga, teda nevrzga to vobec.

mato

A jaká byla cena??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci na kolik me vyjde vymena stabilizatoru myslim i tu celou tyč + prace a jak je to časove naročne dik motor 1.4 16V 74Kw.

Nechápu, proč to dáváš sem. O stabilizátorech už na fóru bylo napsáno mraky. Zkus se trošku namáhat a použít funkci hledat. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som dnes dal menit LEN silembloky 2x300. :p

A nejak to skoncilo u vymeny prednych tlmicov, hornych ulozeni tlmicov, a aj to co som

aj planoval vymenit SILEMBLOKY.

No ale aj KM tomu zodpovedaju 195 tis.

Este som neplatil, tak uvidime co to bude za cifru. :kuk::kuk:

Inak tie tlmice si myslim :D:D boli na vymenu. Totizto jeden z nich bol este povodny :):)

Praci zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som dnes dal menit LEN silembloky 2x300. :p

A nejak to skoncilo u vymeny prednych tlmicov, hornych ulozeni tlmicov, a aj to co som

aj planoval vymenit SILEMBLOKY.

No ale aj KM tomu zodpovedaju 195 tis.

Este som neplatil, tak uvidime co to bude za cifru. :kuk::kuk:

Inak tie tlmice si myslim :D:D boli na vymenu. Totizto jeden z nich bol este povodny :):)

Praci zdar

Pridali sa k tomu aj PREDNE RAMENA P+L. :kuk::kuk: Zevraj zevraj ten predny "silemblok" co je nalisovany v ramene sa neda vymenit, LEN NOVE RAMENO. :(:( takze suma za "vymenu silemblokov" postupne stupa do vysin. :kuk::kuk:

Je to pravda, ze nie je mozne prelisovat ten "predny silemblok", alebo len vytahuju prachy z vrecka :o:o ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak ked budem chciet menit tlmice tak mam hned kupit aj to vrchne ulozenie nie?.. bol som na testoch tlmicov a jeden mi vysiel 71%a druhy 68%. co to vrchne ulozenie vsetko obnasa, je to nejaka sada?. mato

No je to na tebe ci kupis hned aj ulozenie tlmicov. Mne sa to prejavovalo tupym buchanim pri nerovnostiach. A podla testov by som sa moc neriadil, skor by som zvazil najazdene kilometre a okolnosti prevadzky.

Inak uz mam po vymene "LEN" silemblokov, tlmicov-len prednych, ramien a hornych ulozeni.

Co sa tyka ceny: podotykam len ze som uz vymenil Pampersku. :kuk::):)

Rozdiel urcite citit je. Auto je sa sprava omnoho stabilnejsie.

horne ulozenie:

http://www.elitecat.sk/ArticleSelection.aspx?B=0

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jogofogo: Ten přední silentblok vyměnit určitě půjde, ale servisy to asi nedělají, protože vydrží věky. Ramena kvůli tomu nevyměňuj, jsou to zbytečné peníze. V tomhle Tě trošku chtějí natáhnout.

Edit: Pozdě...

Editováno: , autor: jargoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jogofogo: Ten přední silentblok vyměnit určitě půjde, ale servisy to asi nedělají, protože vydrží věky. Ramena kvůli tomu nevyměňuj, jsou to zbytečné peníze. V tomhle Tě trošku chtějí natáhnout.

Edit: Pozdě...

Jargoon:

Dik za info.

Ehmm ..... veru veru POZDE :disgust::disgust: KUVY servisacke.

Dufam, ze pride ten cas, ked taketo servisy zaniknu a budu existovat len SERIOZNE

servisy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Caute chlapi,

chcem oprasit toto tema.Podelim sa z mojimi skusenostami.Pred 10tkm mi menili origo Skoda silentbloky (dute) a stacila jama a uz ich mam roztrhnute.Zistil som to ked mi chceli stelovat vcera geometriu. kol100 Cize som rozhodnuty ist do tych Cuprovych.Mam 1.9SDI,tazsi voz.Neviem ci sa to tu uz riesilo,ale pri vymene tlmicov,ulozeni a vsetkych tych suvisiacich veci,idem do sportoveho podvozku,ktory musi byt hlavne tuzsi.Nevie dat niekto dobre referencie...t.j. pomer cena/vykon?Ja som mal KONI sport podvozok a bol som celkom spokojny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...