siscox

Sustanie okien

18 příspěvků k tomuto tématu

Caute, nespozoroval niekto u svojho rapida taky zvlastny jav, ze napr. ak mate pocas jazdy stiahnute okno pri sebe tak krizom, presne na pravej strane zadne okno susti? Pripada mi to akokeby sa vhanany vzduch tlacil von niekde pri okne a potom to otrasne susti. Po naslednom malickom pootvoreni okna vzadu to prestane. Robi to aj opacne pri stiahnutom okne spolujazdca a lavom zadnom okne cize presne zase krizom. Prejavuje sa to pri rychlostiach mimo mesta, ale kludne aj v meste ak fuka silnejsi vietor. Ma niekto podobny problem ??? Diky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

budeš to muset nahrát...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zvuk je podobny tomu ked ti prudi dovnutra vietor pri velkej rychlosti a tlaci sa von pri okne, logicke by bolo ak je zadne okno trosku stiahnute a pocujes ako ti unika, lenze zadne okno je vytiahnute na doraz a aj tak to susti. Rypicong, ty si sa s takymto nestretol ? Ak nahodou pojdes mimo mesta, nevyskusall by si to ? V servise sme skusali tiez rapid liftback a na tom to tiez robilo. Nemyslim si ze je to normalne, pretoze  na fabii 2 som takyto jav nespozoroval a to neraz som cestoval so stiahnutym oknom.

Upraveno uživatelem siscox
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Volume na radiu doprava :-D  vy v aute nepislouchate radio a nesoustredite se na cestu a poslouchate zvuky auta ? 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mám pocit, že všetci sťažovatelia mali predtým Mercedesy najvyšej triedy, alebo BMW, AUDi, TESLY...a teraz prešli na takéto škodovácke sračky..:)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, siscox napsal:

Zvuk je podobny tomu ked ti prudi dovnutra vietor pri velkej rychlosti a tlaci sa von pri okne, logicke by bolo ak je zadne okno trosku stiahnute a pocujes ako ti unika, lenze zadne okno je vytiahnute na doraz a aj tak to susti. Rypicong, ty si sa s takymto nestretol ? Ak nahodou pojdes mimo mesta, nevyskusall by si to ? V servise sme skusali tiez rapid liftback a na tom to tiez robilo. Nemyslim si ze je to normalne, pretoze  na fabii 2 som takyto jav nespozoroval a to neraz som cestoval so stiahnutym oknom.

nikdy jsem to nezažil - já okna moc nestahuju, od toho mám klimatizaci, ale zítra vyzkouším a dím vědět. Kolik km/h mám jet ? A okno u řidiče mám mít stáhnuté úplně ?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky ripycong. Staci ak pojdes 80km/h a netreba mat uplne stiahnute okno. Akonahle pojdes tou rychlost tak sa prosim ta sustred na sustanie praveho zadneho okna, jak keby sa vzduch tlacil von cez vytiahnute okno. Potom daj vediet. Dakujem

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A ostatnym tu odkazujem ze som nemal pred tym ziadne luxus auto, ale fabia 2ku a toto tam nerobilo, ba do konca ani na manzelkinom 18 rocnom fiat punte to nerobi. Takze potom kde je kvalita za 14500€ ???

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to s kvalitou nemá nic společného, možná by jsi se divil, jaký kravál dělají luxusní auta ve větší rychlosti se staženýma okénkama. On dnešní design - co se týče aerodynamiky, není moc stavěný na to mít otevřená okna.

A sedany na to trpí ještě víc. Třeba u první Fabie v sedanu bylo nemyslitelný mít stažený zadní okénka...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Preco co robila fabia sedan so stiahnutym oknom? Ripycong potom to prosim ta vyskusaj ak budes mat prilezitost. Som velmi zvedavy ci je to vlastnost rapidky alebo nejaka vyrobna chyba.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možno OT : Skús odmontovať prút antény a vyskúšaj zvuky. 

Upraveno uživatelem Effendi
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, siscox napsal:

Preco co robila fabia sedan so stiahnutym oknom? Ripycong potom to prosim ta vyskusaj ak budes mat prilezitost. Som velmi zvedavy ci je to vlastnost rapidky alebo nejaka vyrobna chyba.

vyzkoušeno a nic neslyším, lépe řečeno ani to nejde slyšet, už takhle je krával od okénka spolujezdce.

Fabia Sedan vydávala takový intenzivní větrný bouchání, jak vzduch narazil o zadní plato...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rypicong a mal si stiahnute iba okno u vodica? Vsetky ostatne musia byt vytiahnute.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sorry, napsal jsem to blbě, samozřejmě že už takhle je kravál od okénka řidiče, né spolujezdce :)

tak pro pořádek, měl jsem stáhnuté pouze řidičovo okénko :)

máš spaceback nebo liftback ?

já liftback...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam tiez liftback, no samozrejme bordel to robi uz aj od okienka vodica, ale napr. som mal iba na 3/4-ky stiahnute okno u seba a vzadu na pravo mi to sem tam zasustalo. 

Rypicong, ak ta nahodou este mozem trosku poprosit na jeden taky test, ze by si si iba stiahol troska okno u spolujazdca a malo by to zasustat presne na tvojej lavej strane zadne okno. Samozrejme iba ak budes mat cestu mimo mesta. Diky, potom napis...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OK, zítra jedu ráno delší cestu, tak si s tím ještě pohraju... :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak nic, žádný šustění od jiných oken není slyšet...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak nic, potom tomuto uz nechapem. Aj tak, dakujem ti pekne rypicong. Vobec neviem ako to teraz budem riesit, v servise sme skusali tiez rapid liftback, tiez to tam sustalo, naschval som sedel vzadu, aby som sa o tom presvedcil.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se