Přejít na obsah

ERG Off - emulátor benzín


DiKey

Doporučené příspěvky

Octavia Mk1 1,6 75kw BFQ - odešel mě ERG tak jsem ho zaslepil ale odešla i elektronika tak jsem udělal emulátor ERG a nemůžu nějak dořešit horní doraz.

 

Dolní byl na vadném originálu 0,28V minimum je 0,30V takže to hlasilo chybu dolního dorazu myslím 17851. Emulátor měl 0,40V to je OK.

 

Horní měl být podle labelu až 4,80V z emulátoru je 4,40V a objevuje se chyba 17580. Podle basic settings má být 4,20V max. ale nedaří se mě změnou odporů snížit voltáž dolů.

Jinak oproti schématu je reálně 2kOhm nahrazen 1kOhm odporem, 7kOhm odporem 4,7kOhm a odpor 5kOhm který je odpovědný za dolní mez byl původně 2kOhm a teď 4kOhm a horní mez je pořád 4,40V jen dolní se zvýšila na 0,70V.

Zapojení je: Pin 2-žlutá s modrou omotávkou větev 5V+ pro potenciometr, Pin 4-GND potenciometru nevyužito, Pin 6-výstup potenciometru kabel černý se žlutozelenou omotávkou

Pin 1 - výstup 12V+ na selenoid červený kabel, Pin 5 - černý kabel PWM zem řízení selenoidu.

 

Nevíte někdo kde dělám chybu. Díky za nějaký nápad..

IMG_20170730_165057.jpg

ERG Emulátor optimální zapojení hodnot odporů schéma.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...