Publikováno Únor 4, 20187 r Ahoj vsimol som si na fabii (combi mpi) vyrazne plavanie zadnej napravy. Pri rychlostiach nad 90 km/h to zacina byt citelne hlavne pri prudsej zmene smeru jazdy. Pri zatazenom kufry je to este citelnejsie. Mal som moznost to porovnat s hatchbagom a tam je to spravanie zadnej naprave ovela istejsie. Nalietane to ma okolo 150 tkm, tlmice este povodne. Nebucha, neklepe nic.
Únor 4, 20187 r Tak prohlédni jednak silenbloky uložení a jednak ty tlumiče.Ty,kromě těch 150 tisíc km už budou také mít svůj věk.Jejich výměnou nic nezkazíš.Pokud je chceš nějak zhruba zkontrolovat jak na tom jsou,nejlepší by bylo to auto někomu půjčit a nechat ho přejet třeba zpomalovací práh.Ty se budeš zvenku dívat.To auto musí propérovat,nadskočit a vrátit se do středové polohy a v ní zůstat.Pokud uvidíš,jak se stále dál houpe,tak je to jasné.
Únor 4, 20187 r Jako první bych prohlídnul gumy, dělá to stejný i na letních? Nafoukáno máš? Nějaký boule atd... Jako druhý brzdy, není např zaseklá ručka? Brzdí jak má? Jestli je vše OK, tak ten zbytek, jak psal DAVID7001
Únor 4, 20187 r Brzdu bys musel poznat,protože je únor a z horké přibržďující by ti po jízdě stoupala pára.Tu nevyváženost kol bys nejlépe poznal na rovné silnici.Protože vždy při dosažení určité stejné mezní rychlosti by se ti kola rozkmitaly.
Duben 7, 20187 r Autor Ty nestabilitu robili pneu. Vzadu boli zimne 165 zn. Tigar. Dezen este ok ale inak shity. Na vode boli ako na blate. Letne 185 barum a vyrazny rozdiel. Predsa ale z porovnania ma kratka hatch lepsie jazdne vlastnosti. Cudujem sa ze zadne pruziny vyzeraju aj po rokoch ako nove bez hrdze.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.