Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

taky je mám objednané, pokud to dřív nevzdám, než přijdou. Ale já do nich nacpu H.I.D ky. Ty TYC mají na hovno to, že dálkovou mají zbytečně čočkovou a klasicku potkavací mají miniparabolku:(

tyc maju "potkavaci" v cocke, akurat su vymenene pozicie, cocka je na vnutornej strane narozdiel od origo, kde je cocka na vonkajsej ;)

Jako fakt??? Já myslel, že dálková je čočka. To by bylo možná lepší. Objednal jsem si Angely, ale už mě to trošku přestává bavit, tak při nejhorším koupím ty TYC. Ještě jeden dotaz. Jaká je žárovka v čočce??? Mám totiž H.I.D ky H7 a rád bych je využil. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je mám objednané, pokud to dřív nevzdám, než přijdou. Ale já do nich nacpu H.I.D ky. Ty TYC mají na hovno to, že dálkovou mají zbytečně čočkovou a klasicku potkavací mají miniparabolku:(

tyc maju "potkavaci" v cocke, akurat su vymenene pozicie, cocka je na vnutornej strane narozdiel od origo, kde je cocka na vonkajsej ;)

Jako fakt??? Já myslel, že dálková je čočka. To by bylo možná lepší. Objednal jsem si Angely, ale už mě to trošku přestává bavit, tak při nejhorším koupím ty TYC. Ještě jeden dotaz. Jaká je žárovka v čočce??? Mám totiž H.I.D ky H7 a rád bych je využil. Díkes

je tam H7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi, světla Angel eyes dorazila:-), trvalo to sice přesně rok od prvního zveřejnění, ale už jsou tady!!! Můžete vesele objednávat a kupovat, cena je 4 999,-Kč za pár, seženete je na adrese www.x1.cz.

Zatím jsou ještě skladem, ale jak dlouho?...

zdraví Vás X1 team

info též telefonicky: 774 25 62 62 nebo 774 35 63 63

Editováno: , autor: eda kemling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eda dnes o 6:00 PM zaregistrovaný, a keď som členom klubu dostanem ich za tú cenu ako je na banneri?????

REKLAMA :spam:

Nazdar lidi, světla Angel eyes dorazila:-), trvalo to sice přesně rok od prvního zveřejnění, ale už jsou tady!!! Můžete vesele objednávat a kupovat, cena je velmi příznivá: 5 490,-Kč za pár, seženete je na adrese www.x1.cz.

Je jich ale omezené množství, takže kdo zaváhá...

zdraví Vás X1 team

info též telefonicky: 774 25 62 62 nebo 774 35 63 63

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zatím nechal na x1 svojí objednávku pozastavit, protože si myslím že ta tmavá světla bez stříbrných průzorů budou takový o ničem. Snad mi teda vysvětli jak ve skutečnosti vypadají. Co ty chromovaný, už je máš na autě?? dej sem kdyžtak fotku :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světla jsou moc pěkný. :prc: Dílenský zpracování o proti originálu je OK . Světla jsou osazený potkávací žárovkou H7 a dálkovou H1+dva svítící kroužky jako parkovačka. Naopak není na nich objímka pro žárovku blinkrú a motorek naklápění. Foto světel mohu dodat ale ne na autě ,budu je dávat až na jaře :palec2:

Editováno: , autor: pitrspet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světla jsou moc pěkný. :prc: Dílenský zpracování o proti originálu je OK . Světla jsou osazený potkávací žárovkou H7 a dálkovou H1+dva svítící kroužky jako parkovačka. Naopak není na nich objímka pro žárovku blinkrú a motorek naklápění. Foto světel mohu dodat ale ne na autě ,budu je dávat až na jaře :palec2:

Souhlasím, já už je mám na autě ;) , to že tam není objímka na blinkr nevadí, protože perfektně pasují ty z původních světel. To samý vlastně platí i o motorku naklápění. Parkovačky svítí neskutečně sytě a světlo je hodně bílý, dá se říct, že jako zářivka a to i v denním světle. Jsem spokojenej... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světla jsou moc pěkný. :prc: Dílenský zpracování o proti originálu je OK . Světla jsou osazený potkávací žárovkou H7 a dálkovou H1+dva svítící kroužky jako parkovačka. Naopak není na nich objímka pro žárovku blinkrú a motorek naklápění. Foto světel mohu dodat ale ne na autě ,budu je dávat až na jaře :palec2:

Souhlasím, já už je mám na autě ;) , to že tam není objímka na blinkr nevadí, protože perfektně pasují ty z původních světel. To samý vlastně platí i o motorku naklápění. Parkovačky svítí neskutečně sytě a světlo je hodně bílý, dá se říct, že jako zářivka a to i v denním světle. Jsem spokojenej... :-)

Sevsim muzu jenom souhlasit az nato , ze po dnesnim pouzivani me prestaly svit krouzky na strane pred ridicem :-(

Co stim?

Editováno: , autor: fofa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...