Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Bez zástěrek se mi Fabča nelíbí ani trochu, nemluvě o tom, že se zástěrkami je to určitě praktičtější než bez nich ;) Jak tak na to tady koukám, tak je mi jasné, že asi rozšiřuju menšinu, ale bez zástěrek ani omylem :)

BTW: nejhůře vypadají bez zástěrek Fabči s pneumatikami 165/70R14. Když se na to auto člověk podívá zezadu, je to jako by bylo na chůdách :D:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa je to vec vkusu, mne sa tiež napr. páči viac so zásterkami, tak na budúci týžden sa tiež na na chystám. A tiež si myslím, že to má aj praktickú stránku veci a nie je to problém po zime zdemontovať a všetko vyčistiť. A tak veľa roboty to zasa nie je. Ak by ich sa chce niekto zbaviť v okolí Trenčína, tak by som kúpil ( na FABIA COMBI).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked som kupil fabiu mal som stale spinave dvere vyriešili to PREDNE ZASTERKY.Auto ktore nema ZADNE ZASTERKY by som ja osobne na cesty ani nepustil.Každy z nas už určite išiel za dažda za niekym bez zaster. to je nadavok na jeho adresu.A to či sa to niekomu pači alebo nie , mi jedno pre mna je dôležita bespečnosť a funkčnosť.Ked to nezačne hniť od vlhkosti za zasterkami začne to od opieskovavania od kolies,takže je to prašť jak uhoď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vikino1: Napsano toho tu uz bylo na tohle tema hromada, i co se tyka problematiky jizdy za deste.

Ucinnost zadnich zasterek je podle me zanedbatelna, zvlast, kdyz je na silnici, a predevsim dalnici, spousta vody. Turbulenci a tim vireni vody, ktere vznika pod autem, zadne zasterky nezabrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa je to vec vkusu, mne sa tiež napr. páči viac so zásterkami, tak na budúci týžden sa tiež na na chystám. A tiež si myslím, že to má aj praktickú stránku veci a nie je to problém po zime zdemontovať a všetko vyčistiť. A tak veľa roboty to zasa nie je. Ak by ich sa chce niekto zbaviť v okolí Trenčína, tak by som kúpil ( na FABIA COMBI).

uz som ti poslal sukromnu spravu. tak daj vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s těma kapsičkama :D to je fóóóór :D:D:D .

Až budete někdy mýt auto, tak zvedněte hauptnu a vystříkejte také díry, které jsou v rozích u předního skla. A kdyby vám ten bordel vyběhl za podběhy, tak se nedivte. Je tam na to taková kapsička ;) .

Ale je pravda že zvláště po zimě se vyplatí tam zespodu sáhnout a bordýlek vyndat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna je teda sakra rozdiel či auto zadne zasterky ma alebo nie a vôbec sa nan nemusiš lepiť!

S těmi zástěrkami za mokra je to dneska spíš naopak, když je nemáš, za autem se tolik nevíří vzduch jako se zástěrkami - proto u novejch aut není povinnost je mít. V aerodynamickém tunelu by ti to vysvětlily.

Kdysi jsem četl v nějakých novinách v motorubrice otázku, proč musím mít na svém Opelu Corsa zástěrky, když se dováží bez nich a prodejce je domontovává. Se zástěrkami měl dotyčný neustále zarosené zadní okno a bez zástěrek měl klid. Prý i ti, co jeli za ním na tom byly stejně - ale nevím jak si tohle mohle ověřit. Dostal pokutu za to, že je nemá. Odpověď zněla, že záleží na roku uvedení do provozu (resp. na datu schválení), kdy platili jakési předpisy a po té byly sjednoceny s EU.

A nakonec voda se setře, ale když tě někdo ostřeluje kamením, to je pak chuťovka. To nevíš, jestli dotyčného nechat ujet nebo ho radši předjet. Proto jsou pro mě nutností. A i svoje auto nerad ostřeluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky mam 4x4 :p

pneu mam 165/70R14

Bez zasterok si neviem predstavit to caste umyvanie, ohadzane auto od blata, vody, snehu a pod... Proste zastreky su nutnost (aspon pre mna).

Je fakt, ze Fabia na 165-kach nevyzera najvabnejsie (195-ky by bodli),

ale Social Edition je Social Edition :disgust: (Ak budu peniaze tak pojdem do 195-iek, ale zatial na to nemienim vyhadzovat peniaze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a copak máte ty zástěrky až na zem?? že to zakreje kola??(dyt to je stejně vidět ;)-_- ) a stojim si zatim, že pokud se to někomu líbí, je to něco jako dát si na auto spoilery fást a fjurijos a k tomu 14 kola

jinak co to tu zamknout, takovejch temat už je dost a vždycky to skončí stejně ;)-_-:dohlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neide len o estetiku, dost ma serie ked idem za niekym kto sa suchta styridsiatkou a ma gumy 215 a na kapotu mi vyhadze furik strku a potom sa moze clovek zblaznit. treba sem tam mysliet aj na tych vzadu

votom už bylo napsáno dost ne ;)

jinak třeba já zrovna mám 215 gumy, ale nárazník za kolem tak nízko, že tam žádný zástěrky nepotřebuju :plollol

a když to ňákej lepič dostane šutrem, tak dobře mu tak :fakac: , ale tim šutrem to dostane i se zástěrkou, jenže to lidem nedochází lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale tim šutrem to dostane i se zástěrkou, jenže to lidem nedochází lol

Přesne tak, jak jsem rekl, uz se tady o tom psalo hodne, dokonce jsme delali teoreticke vypocty drah kamenu leticich od zadnich kol...

Komu se zasterky libi, necht je tam ma, podle me je to prezitek a esteticky se mi to proste nelibi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky jsem nikdy nemel a s provozem zadny problem nemam. Lak je vsude bez problemu -_-

Bordel jsem tam mel taky, ale zvlastni ze jen na jedne strane. Ta druha byla uplne cista.

Je to zajímavé, já měl taky na straně řidiče bordelu o dost víc, než u spolujezdce, čekal bych spíš opak. Zpátky je asi dávat nebudu. Nevím, ale zdá se mi to auto bez zástěrek kapánek hezčííí :D

a nebude to tím, že řídičovu stranu více ostříkávají protijedoucí auta??? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky jsem nikdy nemel a s provozem zadny problem nemam. Lak je vsude bez problemu -_-

Bordel jsem tam mel taky, ale zvlastni ze jen na jedne strane. Ta druha byla uplne cista.

Je to zajímavé, já měl taky na straně řidiče bordelu o dost víc, než u spolujezdce, čekal bych spíš opak. Zpátky je asi dávat nebudu. Nevím, ale zdá se mi to auto bez zástěrek kapánek hezčííí :D

a nebude to tím, že řídičovu stranu více ostříkávají protijedoucí auta??? :doh

myslíš že protijedoucí auta ti nastříkaj bordel pod podběhy?? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale tim šutrem to dostane i se zástěrkou, jenže to lidem nedochází lol

Přesne tak, jak jsem rekl, uz se tady o tom psalo hodne, dokonce jsme delali teoreticke vypocty drah kamenu leticich od zadnich kol...

Komu se zasterky libi, necht je tam ma, podle me je to prezitek a esteticky se mi to proste nelibi.

Na nemecky dalnici, kde uz dlouhy leta plati, ze je nemaj povinny, jet za deste je fakt prezitek, fakt ze jo, je to spis "pozitek". A u nas uz ostatne taky. To je jeden z tech dementnich predpisu, co nam sem EU prinesla. Ja mam na aute vsechny ctyri, nejen ze se tak nezasira, ale hlavne za deste sem v ty vode videt. A v zime do toho kopnu a snih opada ;)

Jinak by me zajimalo, kde to jezdite, ze mate na silnicich tolik sutru, tak spatne na tom jeste snad cesky silnice nejsou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nemecky dalnici, kde uz dlouhy leta plati, ze je nemaj povinny, jet za deste je fakt prezitek, fakt ze jo, je to spis "pozitek". A u nas uz ostatne taky. To je jeden z tech dementnich predpisu, co nam sem EU prinesla.

Osobne nepoznam rozdil, jestli jedu za aute se zasterkama nebo bez dokud nejsu tak blizko abych ty zasterky videl.

Na mem aute urcite nebudou, nelibi se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...