Přejít na obsah

Už mě lidi co blbě parkujou pěkně vytáčej


Vasekk

Doporučené příspěvky

jeste, kdyz sem mel Favorita s taznym, tak jsem byl v klidu, kdyz se mi nejakej vocas lepil na prdel, ale ted jsem nervni jako sanky v lete, kazdou chvili chodim kontrolovat auti pred barakem - byl jsem ted a vse v poradku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste, kdyz sem mel Favorita s taznym, tak jsem byl v klidu, kdyz se mi nejakej vocas lepil na prdel, ale ted jsem nervni jako sanky v lete, kazdou chvili chodim kontrolovat auti pred barakem - byl jsem ted a vse v poradku :)

Já to mám naštěstí na hlídaném parkovišti, takže mám relativně klid. Mít to pod oknem, tak sem nervozní pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak trebas tohle slo kurevsky blbe dolu

bobik.jpg

i na hlidanejch parkovistich se krade, vloni prisel otec ne jednom z nich o poklice z 15" zimaku. Nejvic to sralo me, jelikoz byly moje :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli souložíš tak jak parkuješ, tak se nediv, že tě nikdo nemá rád! :smich:

:smich: moooc dobre. inak Vaskku ak by si chcel tie nalepky vazne tak sa ozvi a preteba to bude za uplne velkovyrobne ceny, uz len koly radosti. inak vnukol si mi super napad a vazne si asi necham hned zajtra u byvaleho kolegu vytlacit par na skusku a poslem nejake foto na pobavenie. ale je aj druha kategoria vodicov, ti co nevedia vyparkovat a opru vam auto z kazdej strany, dobre ked mate fabiu 4 roky tak to az tak neboli, poviem si, ved sa to prelesti. lenze keby mi opreli povedzme Audi alebo nieco podobne tak by som asi vrazdil. prave tento tyzden riesim preliaceny blatnik od jednej slecny. keby aspon dala :prc::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli souložíš tak jak parkuješ, tak se nediv, že tě nikdo nemá rád! :smich:

:smich: moooc dobre. inak Vaskku ak by si chcel tie nalepky vazne tak sa ozvi a preteba to bude za uplne velkovyrobne ceny, uz len koly radosti. inak vnukol si mi super napad a vazne si asi necham hned zajtra u byvaleho kolegu vytlacit par na skusku a poslem nejake foto na pobavenie. ale je aj druha kategoria vodicov, ti co nevedia vyparkovat a opru vam auto z kazdej strany, dobre ked mate fabiu 4 roky tak to az tak neboli, poviem si, ved sa to prelesti. lenze keby mi opreli povedzme Audi alebo nieco podobne tak by som asi vrazdil. prave tento tyzden riesim preliaceny blatnik od jednej slecny. keby aspon dala :prc::D

Ok, tak udělej bata verzi a zhodnotíme to :D a pak bych si pár kousků objednal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je dat za stěrač něco jako "Na tomto místě zaparkují dva normální řidiči, nebo jeden DEBIL! "

aktualni ilustracni obrazek z podzemnich garazi ve Sterboholech (znacku nechavam, treba se ted k.... pozna)...

Zaroven navrhuji zalozit threat s galerii techto "géniů"

:ph34r::p

post-18-1161199687.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je dat za stěrač něco jako "Na tomto místě zaparkují dva normální řidiči, nebo jeden DEBIL! "

Pokud tam takto zaparkoval/a bez cizího přičinění, tak je to blb/ka. Ale z vlastní zkušenosti vím, že pokud jedno auto stojí už na "hraně", tak ten druhý nebo třetí už logicky bude stát na dvou místech. Potom, když opadne parkovací mánie a místa se uvolní, jsou k vidění právě takovéto situace, takže bych to tak moc nehrotil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by boli miesta o kúsok širšie, dalo by sa prejsť aj vozíkom, aj by sa lepšie nastupovalo, aj by boli autá menej obúchané.

No tak já jsem rád, že mezi autama nejezdí "jelita" s vozíky, protože se vsadím, že těch škod by bylo mnohem víc a bolestivější

Editováno: , autor: Gil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Tak potom som asi debil aj ja - ja totiž zo zásady parkujem vždy cez 2 parkovacie miesta. Zaparkujem ďaleko od vchodu, ďalej od ostatných áut, ale vždy krížom cez 2 boxy. Keď boli chytráci pri projektovaní parkovacích miest pri hypernákupákoch lakomí na miesto, nie som povinný tolerovať im to.

Niektoré hypermegaobchody ma fakt desne vytáčajú - parkovacie boxy sú miniatúrne, ak idú v aute viacerí a musia vystúpiť z oboch strán tak majú problém. A to už nehovorím o deckách vzadu, tie aby liezli kufrom. Hlavne keď vedľa parkuje nejaký tereňák alebo podobná moderná krava.

Ešte doplním dnešnú skúsenosť - bol som na väčšom nákupe, plný vozík. Zabočil som však na parkovisku do zlej uličky, auto som mal o radu ďalej. Lenže problém - ako sa tam dostať vozíkom? Medzi autami sa prejsť nedalo (miniatúrne boxy). Tak som sa musel vrátiť a obísť to... Ak by boli miesta o kúsok širšie, dalo by sa prejsť aj vozíkom, aj by sa lepšie nastupovalo, aj by boli autá menej obúchané.

Ja si pripravím iné nálepky - "Len debil sa napchá do úzkej škáry a nechá si obúchať auto". A dostanú ju všetci naokolo, keď nájdem nálepku na svojom aute zaparkovanom cez 2 boxy lol

pokud jezdíš Q7 nebo podobnou velkou krávou tak pochopím, jestli Fábii tak tvůj přístup nechápu <_<:ph34r:B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jezdíš Q7 nebo podobnou velkou krávou tak pochopím, jestli Fábii tak tvůj přístup nechápu dry.gif ph34r.gif cool.gif

Ja mám zasa opačný názor, nechápem tie teľce, ktoré parkujú poctivo do miniatúrných boxíčkov len preto, že sú tak čiary nakreslené. Parkovisko pre 600 áut, ktoré nebýva plné ani počas najväčšej nákupnej horúčky pred vianocami a ľudia parkujú pokope pri vchode ako muchy na lajne.

Čo je na tom nepochopiteľné? Že sa bojím o svoje auto a záleží mi na tom, aby bolo tip-top? Holt keď niekto jazdí na X-ročnom pekáči a nebojí sa a je mu jedno, ako jeho auto vyzerá, prosím, nech zaparkuje trebárs aj do škáry medzi zubami - hlavne že to je 3 metre od vchodu do marketu, že biggrin.gif

Ja radšej zaparkujem na opačnom konci, kde v okruhu 20m nestojí žiadne auto a zaparkujem krížom. Ešte to nikdy nikomu nevadilo, že zaberám 2 miesta na parkvisku zaplnenom na 20% celkovej kapacity... Inak je to veľmi nákazlivé, vídavam takto parkovať stále viac a viac ľudí cool.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najprv si treba ujasnit ze to su dva druhy, ak Igor parkuje na konci parkoviska, kde naozaj nikto neparkuje tak nech si to pichne aj cez styri miesta. ale ak nejaky blbec na preplnenom parkovisku niekde pri urade zaberie dve miesta, tak je tupec. inak zeny maju velke problemy vtesnat sa do parkovacieho miesta a este vacsi sa z neho dostat. niekedy, ked som bol akcnejsi tak som za takym typkom postavil auto a ten debil v nom sedel kym som sa nevratil, najprv vyskocil, potom rychlo naskocil. na ludi treba priamo, nech pochopia kde urobili chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že už konvergujeme k vyjasneniu situácie - tiež odsudzujem parkovanie, ako je uvedené na prvej fotke. Je ale rozdiel zaparkovať krížom v prepchatej podzemnej garáži, alebo na poloprázdnom parkovisku.

Soprano_Tony> Hovor mi o žeských v podzemnej garáži! Ešte so starým autom som šiel do Tatracentra, ktoré sa pýši hádam najmenšími parkovacími boxami v meste. Zaparkoval som tak ako sa patrí a keď som sa vracal k autu, vedľa zaparkované Seicento, krížom cez celý bok zelená šmuha. Hovorím si, to musí byť ženská a šiel som zblízka pozrieť svoje auto (mal som zelené, tak pre istotu). No a samozrejme, že tá buchta sa s tým angličákom nevedela trafiť do miesta a oškrela mi nárazník - to všetko v ten deň, keď som jazdil poslednýkrát na starom aute a poobede šiel pre nové.

Inak zablokovať niekoho za to, že zle stojí, neodporúčam. Akčnejšie typy ako napr. niektorí moji kolegovia nemajú problém s firemným autom nacúvať do auta, čo ich blokuje. Dvere prevalíš bez toho, že by sa niečo stalo tvojmu nárazníku. Alebo sa vypúšťajú gumy, nie jedna, ale minimálne 2. A nech ti potom ten človek dokáže, že ty si mu nacúval do auta alebo vypustil gumy...

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...