Přejít na obsah

Elektrona BORBET


jiri26

Doporučené příspěvky

Chlapi neblbněte... ten středící plast. kroužek v disku MUSÍ být!!!!!! Jeden stojí cca 70,- kč. To už snad nikoho v těch tisících za sadu kol nezboří!!!! Nebo jo?

Pak sem zase budete psát: "mě hrozně hází kola" co s tím??? Pak jen připíšu - H...o

Pak by mě taky zajímalo, od kterýho šmejda jsi ty Borbety koupil! Nebo to jsou kola z druhé ruky?? Pokud jsou nový, tak středící kroužky (63,3/57,1) jsou vždy součástí dodávky! Já bych zašel za tím prodejcem, ať ty kroužky okamžitě navalí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi neblbněte... ten středící plast. kroužek v disku MUSÍ být!!!!!! Jeden stojí cca 70,- kč. To už snad nikoho v těch tisících za sadu kol nezboří!!!! Nebo jo?

Pak sem zase budete psát: "mě hrozně hází kola" co s tím??? Pak jen připíšu - H...o

Pak by mě taky zajímalo, od kterýho šmejda jsi ty Borbety koupil! Nebo to jsou kola z druhé ruky?? Pokud jsou nový, tak středící kroužky (63,3/57,1) jsou vždy součástí dodávky! Já bych zašel za tím prodejcem, ať ty kroužky okamžitě navalí.

Kdybys měl pořádná kola tak je máš z duralu :)

Ať zije OZ........................ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je mam na aute taky, popravde receno, kdyby nebyl tak nechapu jak bych to kolo napasoval, asi nejak jo, ale rozhodne bych si nebyl jistej, krouzek je od toho, aby si nandal kolo presne na stred naboje, nic vic, drzi ho srouby, pokud krouzek nepouzijes, nejspis to trosku netrefis a kazda odchylka na kole je spatna bych rek, rozhodne pri cenach tech krouzku, jednou si odpust MekBucek a je to :D

Editováno: , autor: kus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl sem rozdíl mezi nábojem a elektronem necelý 3mm na průměru, musel sem si nechat kroužky udělat u známýho z kusu silonu, protože sem je nemoh sehnat, před tim kola házely, pak se to srovnalo a mám pokoj

před tim sem nechal kole vyvažovat, a zdálo se mi, že to pomohlo a pak se házení vrátilo, kroužky to vyřešily

kroužky můžu jenom doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...takže, u nás tedy na celém okrese Chomutov středící kroužky nikde neměli. Objednal jsem si je přes net na www.autokola.cz

Přišly mi hned druhý den a to přímo orig. na Borbety. Vzal jsem k tomu dle vašich rad i nový kuželový šrouby, takže: 4x kroužek + 20x šroub za cenu cca 1200,- vč. dopravy a byli u mě jako vždy druhý den.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...