Přejít na obsah

Tak kdo ma už přezuto na zimu?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

kde se to má správně zvedat, je to jedno místo nebo někde +-10cm?

ten zvedák se mi moc nezdá, neprakl už někomu?

su na to miesta kde sa ma auto zdvihat je to asi tak 20cm od krajov. je to tam vidiet ked sa pozres. ak myslis ze skodovacky zdvihak tak to je podla mna uplny shit. ja ho nepouzivam aj ked ho mam doma kupil som klasicky kosostvorec. uz som videl ako par ludom padlo auto s toho original skoda zdvihaku. to si podla mna len vystrelili s ludi a skusaju ich trpezlivost. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak já sem dneska přezouval a myslel sem si že to stihnu než začne padat ta krásná bílá sr...a, ale bohužel při posledním kole to začalo halt Vysočina je Vysočina, pustil sem si Nohavicu Ladovskou zimu a myslel sem na Pražáky jak už by měli kalamitu :D

kalamitu :D hlavně si tam dejte pozor "ať kamijóni nehrajou na honičku" :)

já mám ještě letní, ale dneska v noci jsem myslel že už je na ně pozdě - ráno v 5 mě vzbudila taková šílená vichřice a padaly hrozný věci :ph34r:

Teď jsou venku 3°C - zítra to musím už konečně taky přehodit abych měl klid :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak já sem dneska přezouval a myslel sem si že to stihnu než začne padat ta krásná bílá sr...a, ale bohužel při posledním kole to začalo halt Vysočina je Vysočina, pustil sem si Nohavicu Ladovskou zimu a myslel sem na Pražáky jak už by měli kalamitu :D

kalamitu :D hlavně si tam dejte pozor "ať kamijóni nehrajou na honičku" :)

já mám ještě letní, ale dneska v noci jsem myslel že už je na ně pozdě - ráno v 5 mě vzbudila taková šílená vichřice a padaly hrozný věci :ph34r:

Teď jsou venku 3°C - zítra to musím už konečně taky přehodit abych měl klid :palec2:

Jako bych to neříkal - ráno pustím rádio a hned zprávy - "na D1 u Jihlavy několik dopravních nehod a neprůjezdný dálnice" :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu přezouvat až přístí týden nejdřív. Přes víkend stejně jezdit nebudu a aspoň ten týden zimkám ještě ušetřím. Na jaře jsem totiž sundaval děsně pozdě, protože jsem musel koupit nový letní gumy a trvalo mi, než jsem splašil peníze... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti, kterým náhlý příchod zimy nedělá přílišnou

radost, se mohou těšit na počátek příštího týdne. Po několika dnech s

teplotami kolem nuly a mrazivými rány by se v pondělí měla odpolední maxima

podle aktuální předpovědi šplhat znovu k deseti stupňům Celsia. Tyto

nejvyšší odpolední teploty by pak měly vydržet po většinu příštího týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak já sem dneska přezouval a myslel sem si že to stihnu než začne padat ta krásná bílá sr...a, ale bohužel při posledním kole to začalo halt Vysočina je Vysočina, pustil sem si Nohavicu Ladovskou zimu a myslel sem na Pražáky jak už by měli kalamitu :D

kalamitu :D hlavně si tam dejte pozor "ať kamijóni nehrajou na honičku" :)

já mám ještě letní, ale dneska v noci jsem myslel že už je na ně pozdě - ráno v 5 mě vzbudila taková šílená vichřice a padaly hrozný věci :ph34r:

Teď jsou venku 3°C - zítra to musím už konečně taky přehodit abych měl klid :palec2:

Jako bych to neříkal - ráno pustím rádio a hned zprávy - "na D1 u Jihlavy několik dopravních nehod a neprůjezdný dálnice" :ph34r:

Tak to je good a to sem zvědavej co budou dělat až přijde vopravdová sibiřská zima :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...