Přejít na obsah

Mäkši brzdovy pedal


misocko

Doporučené příspěvky

ahojte

mam taky "problem". Uz od cias svojho prveho auta (Š105, kolega z prace takmer zahryzol do volantu ako som to mal nastavene) som vysadeny na brzdy, musia byt tvrde a brzdit hned hore. Na mojej O3 (1,6 dlha) vsak brzdovy pedal ide pocitovo asi 1cm mekučko - už brzdi ale ... Takyto stav som mal na starej F1 po demontazi zadnej napravy , uz to v servise nedokazali odvzdusnit, ak som zabrzdil tak ze zabralo ABS tak dalsie dve-tri brzdenia boli uplne super , potom opet meksi pedal. Tuto na O3 mi pomaha ak prvykrat iba tuknem na pedal , pustim a brzdim - vtedy je ucinok ako na novom aute , brzda hned tvrda a brzdi podla mojich predstav. Dokonca som sa prichitil pri tom ze uz tak brzdim standartne. Aj ked normalne brzdenie tiez ucinkom nezaostava ( po tom co mi skocil jelen do cesty, ostala moja žena vysiet vo vzduchu na pase a dcere vytrhlo z ruky mobil - tiez ostala vo vzduchu :-)  , nasledne srnka s podobnym scenarom) , rad by som tvrdy pedal.

V robote mame niekolko O3 sluzobakov a vsetky brzdia ako moja , ale to som prikladal tomu ze sluzobak. Jedina O3 ktora brzdila podla mojich predstav bola pozicana , najazdenych necelych 5t km.

Ako pls brzdi Vasa O3? (PS , zaujimave je porovnanie s pokusom brzdit lavou nohou alebo rukou, to nedokazete bez treningu ubrzdit jemne)

da sa to vratit do pekneho stavu bez toho co citam na forach (rozbehnut na 130kmh a stlacit podlahu, ak to nevijde tak znova) ?

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...