Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

je to Rencek 19 ,jo holt zavodnici

Podle budíků to je R19, ale co to sání na kapotě? Asi tuning, protože 16V měly malou kapličku před spolujezdcem a ostaní měly kapotu hladkou. Ale ono je to nakonec jedno, tak jako tak to byl asi pěkný masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to Rencek 19 ,jo holt zavodnici

Podle budíků to je R19, ale co to sání na kapotě? Asi tuning, protože 16V měly malou kapličku před spolujezdcem a ostaní měly kapotu hladkou. Ale ono je to nakonec jedno, tak jako tak to byl asi pěkný masakr.

JN ... nekdy je fakt lepsi dojet trochu pozdeji nežli vubec... je to psycho...jednou vyjedete z domova....a pak uz se nevratite...a nejhorsi je to pro rodice... kdyby bylo auto plne mladych lidi... ale i starych ono je to vcelku jedno pac zivot jak zivot..at uz je mlady nebo starsi....a ty rodice...pak by ani nemohli vylezt ven kdyby se to stalo n a vesnici.. by si ukazovali na ne lide - ze to jsou ti co jejich kluk zabil ty decka(lidi).. no je to smutne..ale holt i takovy ridici jezdi u nas na silnicich.... co si chteji dokazat kolik jejich auto jede..pak sataci malickost a je to fšechno v prdeli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dlouho jsem nevidel neco , u ceho by mi doslova probehl mraz po zadech ...to je fakticky maras..jak je to auto obtocene kolem toho stromu....180 to uz je poradna strela...Kazdopadne řto nikomu epreju ,ale zavinil si to sam...

S tim, ze si to zavinil sam...no nevim...je pravda, ze asi letel rychle, ale treba mu tam neco vjelo...a co se tyka toho obtoceni...je tam krasne videt, ze nesel ne ten strom bokem, ale na "stojaka"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf, skoro 180, hm, tak nevím nevím, na te jedné fotce je vidět doktorka jak ho ošetřruje, ale i tak, pokud to rozdýcali všichni, tak fakt zázrak

btw...to, ze se tachometr zastavi na posledni hodnote, je ciste mechanicky nebo proste vyrobci aut to maji tak udelane schvalne ? nevite nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woe, tomu rikam mazec :( Vcera mi poslal kamos doktor zase jednu chutovku, dela to celkem casto, sme domluveny, ze musi do subjektu napsat, pro jak silnej zaludek to je a tak, abych nebyl prekvapenej. Nektery otevru k druhy fotce a dal nemusim. No tentokrat to byl motorkar prejetej nekolika dalsima autama, ehm, ficak, to sem dat nemuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woe, tomu rikam mazec :( Vcera mi poslal kamos doktor zase jednu chutovku, dela to celkem casto, sme domluveny, ze musi do subjektu napsat, pro jak silnej zaludek to je a tak, abych nebyl prekvapenej. Nektery otevru k druhy fotce a dal nemusim. No tentokrat to byl motorkar prejetej nekolika dalsima autama, ehm, ficak, to sem dat nemuzu.

hod to na nejakej server (napr. ukazto.cz nebo tak nejak) a kdo nechce, at to neotvira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woe, tomu rikam mazec :( Vcera mi poslal kamos doktor zase jednu chutovku, dela to celkem casto, sme domluveny, ze musi do subjektu napsat, pro jak silnej zaludek to je a tak, abych nebyl prekvapenej. Nektery otevru k druhy fotce a dal nemusim. No tentokrat to byl motorkar prejetej nekolika dalsima autama, ehm, ficak, to sem dat nemuzu.

hod to na nejakej server (napr. ukazto.cz nebo tak nejak) a kdo nechce, at to neotvira

Ok, tak vecer, mam to doma v kompu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...