Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Ten dnešní hmyz. kol1 ...Prochazi asi nejakym zajimavym obdobim ;):p

:)

Jinak slušný foťák...

Kdyz uz ste u toho co je to za fotak ?

Oly Sp 500 Ultra zoom....

:)

Starší kousek. Tatík má 510 a můžu říct že teda nic moc...možná 550 už bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten dnešní hmyz. kol1 ...Prochazi asi nejakym zajimavym obdobim ;):p

:)

Jinak slušný foťák...

Kdyz uz ste u toho co je to za fotak ?

Oly Sp 500 Ultra zoom....

:)

Starší kousek. Tatík má 510 a můžu říct že teda nic moc...možná 550 už bude lepší.

Zalezi cemu rikas nic moc...Pokad si zvykly na nejakou EOS zrcadlovku od Canonu tak je ten muj bobek ,ale staci mi a jsem s tim naprosto spokojen. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu me mrzi, ze to taky tak prznite photoshopem, i kdyz to vypada krasne. Pak to zas takovej zazrak uz neni. Sorry, ale rejpu takhle do kazdyho, nesnasim to :)

Otázka jak kdo. Já doma ani Photoshop nemám... lol lol lol Já radši real.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu me mrzi, ze to taky tak prznite photoshopem, i kdyz to vypada krasne. Pak to zas takovej zazrak uz neni. Sorry, ale rejpu takhle do kazdyho, nesnasim to :)

Otázka jak kdo. Já doma ani Photoshop nemám... lol lol lol Já radši real.

tak tak....nejvetsi radost mam z fotek co vyjdou pekne a nemusi se s nimi nic delat :) snad jen nejaky decent ramecek v zoneru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu me mrzi, ze to taky tak prznite photoshopem, i kdyz to vypada krasne. Pak to zas takovej zazrak uz neni. Sorry, ale rejpu takhle do kazdyho, nesnasim to :)

Otázka jak kdo. Já doma ani Photoshop nemám... lol lol lol Já radši real.

Muj clovek :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší kousek. Tatík má 510 a můžu říct že teda nic moc...možná 550 už bude lepší.

Nene, ani ten SP-550 není žádnej zázrak, zákazníka sice lákají na osmnáctinásobný optický zoom, ale CCD snímač s úhlopříčkou 1/2,5" je v dnešní době k smíchu a světelnost objektivu F2,8-4,5 je úplná tragédie :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší kousek. Tatík má 510 a můžu říct že teda nic moc...možná 550 už bude lepší.

Nene, ani ten SP-550 není žádnej zázrak, zákazníka sice lákají na osmnáctinásobný optický zoom, ale CCD snímač s úhlopříčkou 1/2,5" je v dnešní době k smíchu a světelnost objektivu F2,8-4,5 je úplná tragédie :feve:

Nevím, dost mě ty nový Olympusy zklamaly, já sám mám teda starý mini mju digital a po pravdě mi z toho přijdou fotky lepší jak z tý 510, ta 510 má hroznýho šumu, já vím že to jsou shity oboje, ale dost mě to zarazilo, jinak bych samo šel nejradši do nějakýho zrcadla, ale kde na to pořád brát... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys byl na kameni? :o

Matys06:Photoshop je grafickej program na PC.. ;)

mel jsem dovolenou tak jsem se tam obcas vyskyt lollollol

Jo tak takhle si panacek zije.. :D a maj tam jeste nakou vodku a redbull,nebo maj do konce sezony utrum? lol lol lol

jestli to doplnili tak myslim ze by jeste neco mohli mit lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys byl na kameni? :o

Matys06:Photoshop je grafickej program na PC.. ;)

mel jsem dovolenou tak jsem se tam obcas vyskyt lollollol

Jo tak takhle si panacek zije.. :D a maj tam jeste nakou vodku a redbull,nebo maj do konce sezony utrum? lol lol lol

jestli to doplnili tak myslim ze by jeste neco mohli mit lollol

NO jen jestli maj z ceho doplnovat... :D;)lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...