Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Chlapík v zatáčce přímo naproti mého kanclíku ztratil vanu - naštěstí za ním nikdo nejel. Spadla kousek od jednoho našeho služebního autíčka (autostojí těsně za přechodem)...

Tak to mel roomik docela stesti..Hlavne,ze tam nikdo nebyl..A ten dement to da zpatky,jako by se nic nestalo a jede do prdele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mel roomik docela stesti..Hlavne,ze tam nikdo nebyl..A ten dement to da zpatky,jako by se nic nestalo a jede do prdele..

To ne - jemu nic nehrozilo. Vana spadla trochu vlevo od přechodu a tam stála naše oktávka. Já tu fotku trochu vic oříznul.. Bylo to mobilem a přes okno takže tam byl i rám a žaluzie :).

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto jsem neudělal, ale dost možná jste to taky někdo viděli. Dneska na D11 na sjezdu u Prahy to nějakej mamlas napral "mezi kozy". Jak se tam ta cesta dělí a uprostřed jsou ty svodidla, tak se na ně napíchnul. Akorát jsem jel kolem, když ho naložili a odvezli a pak už to tam uklízeli jen hasiči. A vtipné bylo, že o 100m dál stála zašitá modrá Octa s radarem :) a měřila 60ku a o te havarce za sebou asi neměli tucha. Maník se asi nebyl schopen rozhodnout, kudy pojede, tak zvolil zlatou střední cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto jsem neudělal, ale dost možná jste to taky někdo viděli. Dneska na D11 na sjezdu u Prahy to nějakej mamlas napral "mezi kozy". Jak se tam ta cesta dělí a uprostřed jsou ty svodidla, tak se na ně napíchnul. Akorát jsem jel kolem, když ho naložili a odvezli a pak už to tam uklízeli jen hasiči. A vtipné bylo, že o 100m dál stála zašitá modrá Octa s radarem :) a měřila 60ku a o te havarce za sebou asi neměli tucha. Maník se asi nebyl schopen rozhodnout, kudy pojede, tak zvolil zlatou střední cestu.

Jj zlata stredni cesta :) On mu totiz zacal piskat antiradar tak radsi nez aby ho zmerili to pichnul do svodidel na pojistovnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto jsem neudělal, ale dost možná jste to taky někdo viděli. Dneska na D11 na sjezdu u Prahy to nějakej mamlas napral "mezi kozy". Jak se tam ta cesta dělí a uprostřed jsou ty svodidla, tak se na ně napíchnul. Akorát jsem jel kolem, když ho naložili a odvezli a pak už to tam uklízeli jen hasiči. A vtipné bylo, že o 100m dál stála zašitá modrá Octa s radarem :) a měřila 60ku a o te havarce za sebou asi neměli tucha. Maník se asi nebyl schopen rozhodnout, kudy pojede, tak zvolil zlatou střední cestu.

vlastně díky tomu borcovi jsem tam jel pomalu, jinak bych tam benga nečekal a dost možná by mně zblejskli. Takže mu tímto děkuji, což on asi neocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn delam si legraci..

no ale klidně tomu tak mohlo být. Myslím, že to byla OII co se tam vymlelo. Spíš jsem ale sledoval abych to taky někam nenapálil. Tady je vidět, jak je měření rychlosti nebezpečné a může způsobit nehodu, proto by se měřit nemělo, protože to ohrožuje účastníky silničního provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale klidně tomu tak mohlo být. Myslím, že to byla OII co se tam vymlelo. Spíš jsem ale sledoval abych to taky někam nenapálil. Tady je vidět, jak je měření rychlosti nebezpečné a může způsobit nehodu, proto by se měřit nemělo, protože to ohrožuje účastníky silničního provozu.

Souhlasim s tebou uplne na 150%.. Myslim, ze bychom meli sepsat petici a poslat do parlamentu, ja myslim, ze by to proslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem ze protekcni znacky jsou jen v Praze apod....ale dneska jsem na vlastni oci, rano cestou do prace, videl na Renaultu Megane Scenic znacku 2J6 0000 ... takze asi mafie v prestrojeni za chudaky :)

A nebo zaměstnanec na správné pozici blízko u značek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny, jeden cas staval v Praze u Impex Caru nebo jak se to tam jmenuje....Nebo mu byl alespon dost podobnej...

A samosebou, že je k pronajmutí. ;) Je k mání s řidičem za 41.500,-Kč á den

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej Taurus V6 asi 250PS, sestikvalt, v plny polni, vyjde cca na 450000 i s dopravou (bez cla)

njn ... ale u nas to mas 19% DPH + CLO + predelani, aby to u nas slo prihlasit pouzivat atp ... je to pak celkem palka navic od ceny za kterou muzes jezdit tam. Smutny jaky sou u nas ceny vzhledem k vysi platu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...