Přejít na obsah

Škoda Fabia 1, nejde řadit


Nikolahavlikova

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám problém..  Mám Škoda Fabia r.v 2000. Dnes jsem chtěla jet pryč, ale zjistila jsem že mi nejde zařadit rychlost. Jediné co jde zařadit je 5ka. Když zařadil zpátečku, dělá to takový zaseknutý zvuk. Když mám vypnutý motor a zařadím jedničku tak mi to jde dobře. Zapnu motor a rozjedu se, jenže když tam chci dát 2ku tak to opět nejde. Nevíte čím to může být? Jsou ten veliké mrazy..přes den -10°C , přes noc -12°C. Může to být zimou? Auto jsem nechala dlouhou dobu běžet a pak znovu řádit, ale bez úspěchu. Předem děkuji za každou radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze zaradit ide 1,3,5,a spiatocka? 

Nejdu len rychlosti co sa radia smerom dozadu.? Este treba pozriet ci nieje voda v tych ochranych gumovych navlekoch na lanovode pri prevodovke, teda lad, i ked to asi na skodovke nebude bezne. Nic jedneho co bude s citom radit na vypnutom motore, a druheho co bude pozerat pod kapotu co sa tam deje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...