Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


amogh

Doporučené příspěvky

ja kdysi chtel koupit ty vzpery znacky INXX jso uskoro stejne jako ty od milotecu a cena za par je 990 korun mam dojem

a na těch by se to dalo otestovat - nějakým způsobem domontit ten držák

jinak Milotec v má mít v balení i 2 ks nízkých šroubů na blatníky, aby to právě nedřelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 let později...

tam taky ne, tam podle mě přijdou normálně ty dva co držej pant kapoty, ono je to celkem jasný, jenom prostě nevím na co tam ty dva malý jsou, prostě nikam nepasujou... :-)

Psal jsem i na OB autodíly, ale zatím žádná odpověď :-(

To jste je tam nikdo jinej nekupoval ? ;-)

A nemáš je jako náhradní do pantů co držej blatník :D nebo místo pojistek u pantů na kapotě kdyby se ti vylomily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ty dva klasický šrouby jsou místo šroubu do blatníku, který by ti tam vadil, kdybys kapotu zavřel... U blatníku tedy nahradíš vždy dva šrouby - jeden vyměníš za konec vzpěry a jeden za tento šroubek.

Editováno: , autor: Anthoan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím. Namontoval sem na fabii přední plynové vzpěry od ob autodíly. Vyměnil jsem i ty šroubky v blatníku za ty zapuštěné co jsou součástí, ale jde mi teď špatně zavřít haupna, musím s ní dát vždy ránu aby zacvakla, přitom nikde nic nepřekáží. Vždy sem byl zvyklej ji dat dolu a zatlačit. Je to tak normální nebo mám někde něco blbě?

post-53919-0-41999400-1372677725_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...