Přejít na obsah

Panoramatická kamera


Delphin

Doporučené příspěvky

Volajme to správne, je to systém Area View. Čo sa týka parkovania ku chodníku, ja ho milujem. Vďaka kamerám v spätných zrkadlách dokážem zaparkovať fakt veľmi tesne ku chodníku a doma v podzemnej garáži s tým tiež parkujem s +/- 1-2 cm presnosťou na čiaru na pravej strane presne tak, aby som na vodičovej strane dokázal otvoriť dvere na dve zarážky bez toho aby sa dotkli steny. Podľa mňa je to jeden z najlepších príplatkov ktoré sa dajú objednať.
Ale je pravda, že tie 3D pohľady sú naozaj zbytočné a graficky nedotiahnuté, o veľkostne nepresnom nákrese auta nehovoriac. Tam by sa ten systém určite mohol zlepšiť a prekvapuje ma, že VW ani Škoda sa nesnažia ten systém viac vyladiť.
Najviac ma to štve, keď chcem zaparkovať presne do stredu pozdĺžneho parkovacieho boxu a pri pohľade z hora auto na displeji prekrýva čiary boxu pred autom aj za ním, pritom auto určite nie je dlhšie ako parkovací box. Podobne ma to štve, keď chcem zaparkovať napr. kolmo ku chodníku, ale nechcem cez neho prečnievať a nedokážem presne určiť kedy je už čumák nad chodníkom a kedy nie.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...