Přejít na obsah

17" nebo 18" kola na léto?


banditas

Doporučené příspěvky

to už je šlupička... já ted v zimě jezdím na 195/45R16... no a v létě budu asi na 205/40R17... a to výškově odpovídá těm 235/35... ale to bude pěknej balon protože to nasadíte na 8-8,5"širokou... a já 205/40 na 8"... takže to budu mít nižší...tu gumu... a přemýšlím nad 215/35R18 ale to už se bojim...

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to prď a neboj se jestli to bude šlupička nebo ne... alespoň bude na co koukat... :D jinak s co se týče vymetání děr na našich tankodromech je to všechno otázka cviku sice pro ostatní vypadáš jak ožralej jak kličkuješ mezi těma dírama, ale mě už to ani nepříjde a jezdim už druhou sezónku bez defektu... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to prď a neboj se jestli to bude šlupička nebo ne... alespoň bude na co koukat... :D jinak s co se týče vymetání děr na našich tankodromech je to všechno otázka cviku sice pro ostatní vypadáš jak ožralej jak kličkuješ mezi těma dírama, ale mě už to ani nepříjde a jezdim už druhou sezónku bez defektu... :palec2:

S tímhle plně souhlasím... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Urcite? Dost ma to suri, najneskor v sobotu ficim do Nemecka, nieco by som chcel odtial priniest... planoval som 18" disky Audi A8, ale mal som tu cest zviest sa na Supe co ich mal obute... na moj vkus az priliz "trestna lavica", aj ked na ceste bol jak priklincovany wink.gif takze pristupujem k alternative_nejake pekne 17" (najlepsie MAM 8)

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

hosi mam ist do tych 18" MAM 8??? trochu sa toho bojim :feve:

aj kvoli tomu, ze auto mame spolu s fotrom, on ma sluzobnu Audi RS4 a stale len **** na 18", ze je to tvrde :)

uz som z toho na mozeg :kuk:

edt: inak mohol by som tam dat pneu 225/50 R18?

vsetkym vopred dik za odpoved

Editováno: , autor: Sebring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne vždyť ten profil je větší jen nepatrně a hlavně pokud si nejsi jistý a ty gumy máš doma jak jsi psal,tak proč to nevyzkoušet?Zainvestuješ do přezutí.Pořád lepší než dávat hned balík za nové pneu

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...