Přejít na obsah

Alu AZ-Sport


Jeff

Doporučené příspěvky

tak je tam vidět ten zámer kopie O.Z., ale už se tu prodávaj celkem dlouho, na autech jsou taky vidět dost, četl jsem že je to českej výrobek, tak já mevim, je to každýho věc, já snima osobně zkušenost nemám, ale prostě bych se toho asi nebál, jen by mě zajímalo, jestlipak snima má ňákej oktavián skušenosti.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klaco, co myslis mam jit do 15"(2000kc) nebo do 16"(2200kc), najedu rocne tak kolem 10 000 km, z toho 70% kvalitni asvaltovy povrch a 30% horsi povrch (asvaltove cesty, po kterych se svazi drevo kladovky z lesa). Nadmorska vyska asi okolo 600m.

Nebudu z tech 16 vydrncany jak na kostitrasu?

Nejezdil jsem do ted na nicem vetsim nez 14".

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klaco, co myslis mam jit do 15"(2000kc) nebo do 16"(2200kc), najedu rocne tak kolem 10 000 km, z toho 70% kvalitni asvaltovy povrch a 30% horsi povrch (asvaltove cesty, po kterych se svazi drevo kladovky z lesa). Nadmorska vyska asi okolo 600m.

Nebudu z tech 16 vydrncany jak na kostitrasu?

Nejezdil jsem do ted na nicem vetsim nez 14".

to je těžký říct, každej je jinak citlivej a každej má jiný představy, já např, teď akorát udělal 100tis.km za tři roky a jezdil jsem na 15,17, a teď na 16, ale zase 215/40 na 9x16, což je tvrdší ještě než sedumnáctky ;)-_- (a ktomu všemu ješte hooodně tvrdej podvozek :D ), mě to tak vyhovuje, jezdim všude možně, hlavně severní čechy, takže žádný libový cesty

a třeba amogh, jezdí na 17 a stejnym podvozku jak já po práglu a zrovna tak po celý republice od východu po západ :D a taky spokojenej (má najeto i podobně jako já) -_-

jinak ještě taky myslim, že ta 205/45/16 co je i v techničáku by měla bejt ještě celkem komfortní(samo, že trochu tvrdší než na 14 to bude ;)-_- -ale nemyslim kostitřas :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo jestli mas moznost se s nekym kdo ma 15 a 16 palcu svezt, ale ze svy zkusenosti vim, ze jakmile nasadis 15" tak driv nebo pozdejc budes pokukovat po 16" nebo větších koláčích. Řídil bych se radou jednoho moudrého pána, když si jdeš do krámu pro 15" tak kup minimálně o palec větší než máš vybráno a budeš spokojenej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim,ja jezdil nejdriv 195/50/15 a ted 205/45/16 a jako fakt je to minimalni rodzdil... A kostitras to neni ani nahodou..Na zimu davam 165/70/14 a to je teprv masakr..Auto jak na houbach.. :D Jako 16" se seriovym podvozkem jsou uplne v pohode...takze ja jsem pro 16" a rikam jdi do nich..

A nebo vem rovnou 17" protoze Ti za chvili budou 16" pripadat maly... :D Teda ja to tak mel.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkušenosti s koly AZ a nemůžu si na ně stěžovat!A pokud se jedná o rozměr tak já mám 16' a menší bych nedával...Můžeš mrknout na fotky..:) Tohle je provedení Silver...ty jsi myslím psal že chceš Black...Ty měl na autě FruFru...Ale myslím že bude mít jiné...auto má nyní asi na přestavbě.:)-_-

post-7-1164192582.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozhodnuty pro 16". Sice to bude zezacatku vyssi investice za gumy, ponevadz jsou tak o 500-1000 kc drazsi nez 15kove gumy.

S Fru Fru jsme si psali a rika, ze nema tem kolum absolutne co vytknout. Co me ale jeste trosku neni jasne jeto, ze rikal, ze kola maji vetsi prumer stredove diry a je treba koupit vymezovaci krouzky nebo podlozky, srouby je pry mozne pouzit origo Skoda.

Bylzde> Prosim mohl by jsi mne napsat, jake rozmery krouzku koupit, moc se v tom jeste neorientuji a nerad bych mel obavy, aby se kolo za jizdy nahodou neuvolnilo, nebo se neco nestalo z hlediska bezpecnosti.

Tam, kde budu kupovat kola je maji bez prislusenstvi, ale cena za 16" je 2200, coz se mne zda vyhodne.

Kolik zhruba stoji vymezovaci krouzky, podlozky bych nerad daval.

Sirka rafku je 7" gumu dam 205/45R16, nebude to skrtat ve vodorovnem smeru?

EDIT:

Dozvedel jsem se nove informace od firmy, kde budu kola pravdepodobne brat, ze vymezovaci krouzky jiz kola obsahuji, pouze je potreba rict, ze je to na Fabii.

Origo srouby Skoda by mely pasovat, pokud mam dosedaci plochu kuzel.

Ma Fabia dosedaci plochu kuzel?

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...