Přejít na obsah

smůla nebo škoda se nemění


poolcze

Doporučené příspěvky

Tak také auto, to je fakt smola. Zatiaľ mám dojem, že autá sa dajú rozdeliť na 3 základné skupiny:

1) Totálne bezchybné autá, na ktorých sa mení len spotrebný materiál a nabehajú strašnú spústu km. Tých je pomerne dosť.

2) Bezchybné autá, u ktorých sa sem tam čosi vymení (výrobca nie je neomylný), ale v podstate to ani nestojí za reč prípadne je to na garanciu. Týchto je drvivá väčšina.

3) Malé percento áut, na ktorých sa stretnú snáď všetky možné chyby súčastne (aj tie najmenej pravdepodobné), samozrejme všetky výrobné vady a keď sa ich podarí odstrániť, tak sa sypú zase ďalšie. A toto bude zrejme aj tento prípad.

Opravím tvoj bod 1 - tých áut je ako šafránu.

V mojom okolí nepoznám nikoho, kto by kúpil nové auto hocakej značky a nemal s ním absolútne žiaden problém :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak také auto, to je fakt smola. Zatiaľ mám dojem, že autá sa dajú rozdeliť na 3 základné skupiny:

1) Totálne bezchybné autá, na ktorých sa mení len spotrebný materiál a nabehajú strašnú spústu km. Tých je pomerne dosť.

2) Bezchybné autá, u ktorých sa sem tam čosi vymení (výrobca nie je neomylný), ale v podstate to ani nestojí za reč prípadne je to na garanciu. Týchto je drvivá väčšina.

3) Malé percento áut, na ktorých sa stretnú snáď všetky možné chyby súčastne (aj tie najmenej pravdepodobné), samozrejme všetky výrobné vady a keď sa ich podarí odstrániť, tak sa sypú zase ďalšie. A toto bude zrejme aj tento prípad.

Opravím tvoj bod 1 - tých áut je ako šafránu.

V mojom okolí nepoznám nikoho, kto by kúpil nové auto hocakej značky a nemal s ním absolútne žiaden problém :ph34r:

alebo su este taki co tvrdia ze nemali s autom ziadny problem...ale iba tvrdia

len nedavno ma viezol taxikar ktory mi tvrdil ze so svojim Fiatom Multipla (mimochodom podla mna najskaredsie auto na svete) nemal ziaden problem, ale po chvilke rozhovoru vysvitlo ze uz menil cerpadlo, problem so stieracmi, rameno prednej napravy a este cosi na co si uz nespominam..a to vacsinu v zaruke... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustej příbeh s octavii II........ja bych to vůbec neřešil s dealerem když nejsou schopni a zajel bych přímo do MB a tam to opravdu řešil o výměnu vozu a náhradu za starosti s tím ..........podle mne když budou soudný tak daj jiný auto a za způsobené škody dají hodnotnější vybavení atd.........co to je pro MB a dobrá reklama ne??????

M. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUTO-BRANKA Praha, kafe zadarmo,to při několika hodinovém čekání bodne,ale to je tak všechno. Je to moje první nové auto a tak jsem si říkal, že se to stát teoreticky může a je zakoupené na firmu kvůli DPH, tak s tím vrácením to by asi tak jednoduché nebylo.

Výbornou zkušenost mám s Porsche na Smíchově..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUTO-BRANKA Praha, kafe zadarmo,to při několika hodinovém čekání bodne,ale to je tak všechno. Je to moje první nové auto a tak jsem si říkal, že se to stát teoreticky může a je zakoupené na firmu kvůli DPH, tak s tím vrácením to by asi tak jednoduché nebylo.

Výbornou zkušenost mám s Porsche na Smíchově..

Panu Vobnasilovy na Smichaci bych dal svatozar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUTO-BRANKA Praha, kafe zadarmo,to při několika hodinovém čekání bodne,ale to je tak všechno. Je to moje první nové auto a tak jsem si říkal, že se to stát teoreticky může a je zakoupené na firmu kvůli DPH, tak s tím vrácením to by asi tak jednoduché nebylo.

Výbornou zkušenost mám s Porsche na Smíchově..

Panu Vobnasilovy na Smichaci bych dal svatozar :)

Až tak? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted pisu jak mne serou blinkry a zadni okna,

proste to neblikne pri zavreni dalkou a neotvira to zadni okna.

Tak nejdrive mne v Porsche rekli, ze mam zkusit sherloga, protoze se tam neco nemusi pohodnot, v Sherlogu nic nezjistili, ale vyresili si to s nima.

Ted to jde v pondeli k Porschakum a asi je jednotka konfortu v prdeli, sere mne, ze to auto ma s tim problemy od zacatku, pak to pul roku jede a najednou je to zpet.

No, jsem zvedav, udajne si ho nechaji tak dva dny a pak si to pripadne vyreze Skodovka a pujde to do MB.... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je fajn. Mně tam měnili blatník, nárazník a světlo, protože do mně jeden týpek u nás nacouval, když mně v v našem servisu řekli, že se to snad nepozná, když to vymění a stříknou, ale že záleží, jak namíchají barvu, šel jsem do mdlob. A na Smíchově? Auto tam bylo dva dny, nic není poznat, a ještě mi uklidili i vnitřek, naleštili pneu a celé auto dokonale vyšůrovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu by se přiznali? na tom autě to fakt nejde poznat..ani na sluníčku, ani ve stínu, je to jak nový. A u nás..ani nechtěli říct, kde to lakují.. Nevím jak ty, ale mně to stačí jako odpově´d, když mi na rok starém autě za nějakých 600 řeknou, že se neví, jak to dopadne, tak to mi jako odpově´d stačí, abych šel jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste podle me je to blbost. pokud mas cas na to, objizdet servisy, tak to jiste neni problem, ale kazdej lak ma prece presne predepsany slozeni a v lakovnach uz to nemichaj od oka. takze to, ze u vas namichaj "tvuj" lak jinak nez na Smichove se proste nestane. jen ten technik od vas ti proste na rovinu rek, ze to muze bejt videt z celkem logickyho duvodu-lak casem ztraci svoje puvodni zabarveni.

tohle je o tom, ze na Smichove maj asi trosku vic prace a proto prijedes a nikdo nema cas ti vysvetlovat, ze to muze nebo nemuze bejt poznat. proste prijdes, prevezmou auto a delaj.

a tohle ti muzou rict i na aute za 3miliony. osobne jezdim jenom do jednoho servisu, kde uz me znaj, vi co vsechno se s mym autem delalo, takze spoluprace je urcite lepsi, nez kdybych to stridal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono je to fakt pravda, že aj pri dodržaní všetkého možného ten lakovaný diel na aute môže byť niekedy poznať. Napríklad aj keď lak namieša stroj podľa presnej receptúry, tak u metalízy dosť záleží aj na smere, akým sa tie potvorské kryštáliky vo farbe uložia. Nie som lakýrnik, ale predpokladám, že to ovplyvňuje poloha dielu pri lakovaní a fúra iných faktorov. A potom starší lak na aute už málinko vybledol a jeho krycí lak stratil lesk. A ešte aj diely, ktoré sú lakované naraz môžu vyzerať inak (konkrétne nárazníky ešte aj na čiernej farbe vyzerajú málinko odlišne než zvyšok karosérie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto to není jen o tom to namíchat podle tabulky a složení, když se to umí, tak si s tím ten lakýrník pohraje..a taky samozřejmě si to nechá zaplatit.. Jinak servisy nestřídám, jezdím jen do jednoho, tohle ale byla větší oprava a dostal jsem doporučení na Smíchov..tak jsem to tam dal a jsem spokojený..a nemám pocit, že by se mi tam nikdo nevěnoval, věnovali se mi tam celkem dlouho..původně měli jen nastříkat komponenty a já měl přijet na jen na přehození. Pak ale mi volali, že tam potřebují auto, aby se to prostě doladilo.. jak říkal Diamant, záleží i na směru stříkání, rychlosti a tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nejlepší servis v Praze je Auto Podbabská na Praze 6!! Profíci s vřelým přístupem.

moje zkušenost...."

Tuto informaci neberte vážně. Je to průměrný, až mizerný servis. Jsou tam šikovní mechanici, ale i úplní lemplové. To je zase moje zkušenost, a nejenom moje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto informaci neberte vážně. Je to průměrný, až mizerný servis. Jsou tam šikovní mechanici, ale i úplní lemplové. To je zase moje zkušenost, a nejenom moje.

Jak ted furt litam mezi servisem Sherlogem a zpatky, tak mne ten clovek z Sherloga rekl jednu vetu: "Kdo neco umi, neni v servisu!".

Zacinam nad tim fakt vazne uvazovat... uz mne sere arogance servisu a jejich neschopnost rict mne pravdu do oci. Na podbabe je oblibena fraze techniku: "Vse se vyresi prehratim softvééru!".

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak hlási závadu vodičov bag, tak by som to tipoval na kontakty pod volantom.

Je na to vydaná servisná informácia, niekedy z júna 2006. Problémom sú bočné airbagy, resp. ich svorkovnice na spodku sedadla. Detailný postup opravy je rôzny pre vozy do MR06 a po MR07...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...