Přejít na obsah

Škoda Superb 4


Dixik2

Doporučené příspěvky

V 26. 8. 2024 na 14:19, Petr Svetr napsal:

... hlavní podmínka je vzít během 12 po sobě jdoucích měsíců dvě nová vozidla a mít je minimálně 12 měsíců ve vlastnictví... buď obě na RČ nebo na obě na IČ ... to vše je v tom odkazu uvedeno

Obě na RČ? Já taky loni řešil, zda budu mít něco z toho, když vezmu 2 auta a řekli mi, že je to jen pro podnikatele, takže smolík. Ostatně to se u toho i teď píše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Mariacek napsal:

Obě na RČ? Já taky loni řešil, zda budu mít něco z toho, když vezmu 2 auta a řekli mi, že je to jen pro podnikatele, takže smolík. Ostatně to se u toho i teď píše...

ano píše se to tam,  ale mám potvrzeno že RKS jde uzavřít i na RČ, při odběru dvou aut během 12 po sobě jdoucich měsíců, ta reklama běžela i v TV někdy na jaře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme nyní na rozcestí, vzít Supa 4 L x K příplatek jen tažné a barva červená, hnědý interiér nebo naproti tomu passat R line v bílé, tažné, nějaké dva pakety navíc. Motor stejný. Pasat vnitřek látka,kůže alcentara a superb celokůže lepší. Pasat za mě mnohem hezčí po všech stránkách, technicky stejné jen r line nemá dcc+. Obě skladovky ihned k vyzvednutí. Cena +- stejná. Jel jsem pasatem r line a nyní máme půjčeného superba 4 l x k , a ten pasat mi přišel takový uhlazenější, měkčí. Já jsme pro pasata, žena pro superba. Je pravda že více s tím bude jezdit žena. Tuž nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2024 na 6:25, Michal B. napsal:

My jsme nyní na rozcestí, vzít Supa 4 L x K příplatek jen tažné a barva červená, hnědý interiér nebo naproti tomu passat R line v bílé, tažné, nějaké dva pakety navíc. Motor stejný. Pasat vnitřek látka,kůže alcentara a superb celokůže lepší. Pasat za mě mnohem hezčí po všech stránkách, technicky stejné jen r line nemá dcc+. Obě skladovky ihned k vyzvednutí. Cena +- stejná. Jel jsem pasatem r line a nyní máme půjčeného superba 4 l x k , a ten pasat mi přišel takový uhlazenější, měkčí. Já jsme pro pasata, žena pro superba. Je pravda že více s tím bude jezdit žena. Tuž nevím.

 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad kuze - blabol. kuze v superbu je uplne v pohode, sedacky jsou vyhrivane a v lete naopak odvetravane

 

a nikde se teda rozhodne nepotis - zrovna jsem se vratil po tydnu z italie (teploty 35+) a odvetravani funguje vyborne

 

i v tech vedrech se sedelo velmi prijemne, a kdyz jsme sedali propoceni do auta po sesti hodinach na slunicku (tudiz propoceni durch), zada byla za par minut vysusena.

 

dcc+ poznat je - rozdil mezi max sport a max comfort je znatelny, jezdim na max comfort, a velmi projemne pojezdeni

 

ridil bych se pranim manzelky - bo ta ma vzdycky pravdu.

 

ps: jake nervy si usetri tim, ze si neveme superba?

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mém Superbu se bouchání neprojevuje (výroba 33KT), alcantaru jsem měl v S3 a nikdy víc, číštění je peklo a v létě pokud není odvětrávaná je to taky hrůza (nebo aspoň pro mě byla, protože se dost potím). Odvětrávání na celokůži funguje perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano měli jsme v superbu III FL ventilované a vyhřívané sedačky a spokojenost jak píše @Tragedie_v_JZD ale já se nebráním ani pasat sedačkám ,moc příjemně se v tom sedělo.

Ano u superbu jsem dcc+ já nepoznal, takže tohle oželím. Interiér pasatu je líbivější po stránce jak vypadá a funguje. 

No bude to těžký výběr , ale vím že tím i tím neudělám špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra16V Ano iV bylo top pro danou situaci a plně nám vyhovovalo, roční nájezd bude aktuálně vyšší a iV již by nemělo toliko význam. Cena vozidla letěla strašně dolů.

Nové iV v novém superbu již byl nám plně vyhovovalo, dojezd podstatně vyšší, pořizovací cena stejná jako nafta ale při prodeji bude ta nafta výhodnější, proto jsme šli do této varianty.

@bazycek datum výroby skladovky je únor 2024, dovezeno na salon v dubnu. Ano ptal jsem se prodejce a říkal hnedka že pokud se to ozve, budeme ihned řešit, ví o tom a nic nezastíral. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 03.09.2024 na 16:42, bazycek napsal:

Michale pohlidal Bych si datum vyroby pokud beres skladovku.. abys nebyl prekvapeny ze ti bude zadek bubnovat


Moje auto bylo vyrobeno 22.08.2024 a pérování pořád klepe...

Editováno: , autor: Rigor_m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate tady nekdo znameho prodejce ktery dokaze zkontrolovat objednavku? 😀 nebo nejlepe nekdo z vas? Ja kazdy den pisu slecne prodejkyni,ktera mi tvrdila ze vuz ma byt vyroben 11.9 a zatim nic,nic nevi a nedokaze zjistit coz nechapu ze nedokaze neco o voze zjistit…

diky 😂
 

jsem z toho brutalne nervozni a jako clovek strasne nedockavy a zaroven bych cekal vic servisu ze strany prodejce. Proste vyhleda objednavku a zjisti stav nic tezkeho 😕

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bazycek Jestli jí bombarduješ každý den, tak se nedivím, že čekáš víc ze strany prodejce...protože já bych na tebe zvědavej taky nebyl. Pokud ti řekla, že víc neví, tak víc neví. Až auto přijde, tak přijde, stejně to neurychlíš. To, že jsi nedočkavej není problém prodejce. Oni se ti rádi ozvou, jakmile jim auto přijde, aby jim nezabíralo místo na parkovišti. Do té doby mají své práce dost. A stává se běžně, že auto k prodejci dorazí klidně po 1-3 týdnech od výroby. Přeci si nemyslíš, že druhý den po výrobě povezou expresně jen tvoje auto. 

 

Chce to trošku trpělivosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rapid1.0 uprimne pokud mam v necem milion korun tak chci vedet co se s nim deje a kdy dostanu to za co jsem si zaplatil navic kdyz datum bylo jasne urceno.
Nicmene vse jsem si nakonec musel zjistit sam. Primo ze skodovky. 
Sam pracuji v automobilce a o vyrobe aut znam vse. Dokazu zjistit o vyrabenych vozech cokoliv. Proto me fascinuje ze prodejce neni schopen zjistit stav objednavky a musim si vse zjistit sam. Za me je to neschopnost a neochota. 
 

jo a auta se rozvazeji po vyrobe cca do 24 hodin. Pak ze stoji tyden u prodejce je zase jina komedie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...