Přejít na obsah

Android auto připojení S23ultra


Doporučené příspěvky

Dobrý den,rád bych se zeptal jestli má někdo zkušenost s připojením telefonu Samsung k android autu.od verze S23 to nějak bohužel nejde a nenašel sem jestli to už funguje.pripojeni na volání funguje ale zrcadlení tel ne.mam superb 3 2015.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa změnil název na Android auto připojení S23ultra
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám MR 2019 (výroba 10/2018) preface, Columbus, takže MIB2.5. 

Kolega má výrobu 2017 a má ještě Columbus starší MIB2.

Tam může být taky problém.

Na zahraničních fórech doporučují update firmware rádia, že řeší některé neduhy s připojením AA.

Přes https://mib-helper.com/index.php?train=#details

jsem si zjistil a stáhl poslední verzi, ještě jsem srovnal přes diagnostiku verzi, ať to pak na diagnostice nesvítí a so far so good.

To je jediné, co mě napadá, co by mohlo pomoct. Ale nemám zkušenost přímo se staršími navigacemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Podla mna ani do auta netreba iat. Ak to nemas ako spuatitelnu aplikaciu v mobile (priamo pod AndroidAuto - Prisposobit spustac), tak to nepojde

 

Screenshot_20240612_074527_AndroidAuto.thumb.jpg.8a88461ad0b35523d3ed2d84061b1079.jpg

 

Fermatu mam priamo zo stranky vyvojara a tam sa ludia stazuju tiez ze to nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...