Přejít na obsah

Bezdratove Android Auto


Doporučené příspěvky

Fúha, tak toto vyzerý ako zaujímavý spoločník na moje 5-10km trasy - a na dlhších trasách by som konečne našiel uplatnenie na USB v lakťovej opierke. Poskúšaj pár týždňov a potom daj vedieť, či spokojnosť pretrváva. V marci majú ďalší shipping, možno by som sa tam pridal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je to nejak kolem 10% za hodinu jak pise @Martab

 

je to spis o tom pohodli, nemuset nic pripojovat na kratke trasy. ja jsem telefon zvykly dobijet denne takze by mi to ani nevadilo. trosku mi jen vadi ze Rapid ma jen jedno usb, pod radiem. mit ho v operce aby ta krabicka nebyla videt by bylo idealni.

 

no a ted jeste sehnat nejaky telefon s android 9+ co neni velky jako placacka na mouchy...ale to uz je offtopic :)

Editováno: , autor: karlosx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brrrrmJj, dám určitě vědět, právě na tyto každodenní cesty je to jak dělané, právě jsme zatím kupoval jen jeden kus na vyzkoušení a pokud se to osvědčí, budeme kupovat do dalších rodinných aut :)

@karlosx je to sice OT, ale snad když to nebudeme rozvádět nevadí :), zkus se podívat po Samsunsu S10 mini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo nemá mobil s bezdrátovým nabíjením tak už mi přijde docela bizár dodělávat do auta bezdrátovou nabíječku a pak ještě na mobil dolepovat nevzhlednou a neefektivní placku :D
Pokud je v autě jediné USB, které teda zabere BAA nebylo by lepší pro případy kdy budeš chtít mobil na delších trasách dobíjet, natáhnout prostě další kabel? Ano budeš potřebovat převodník co převede kolísavých 12V na 5V ale to předpokládám wirer musel taky nějak řešit.

Osobně si myslím, že bezdrátové nabíjení jako technologie už je tak trochu přes čáru, lidská pohodlnost tu jasně vyhrává nad efektivitou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám takovou malou nabíječku usb v zapalovači. Z ni sem nabíjel mobil při navigaci. V usb byla 16gb flasch. Až teď  se smartlinkem je v usb mobil. A teď taky už hledám ten bezdrát. Jo a mám 2xusb v loketce. Takže možností je dost jak nabíjet, on taky mobil nejvíc žere když má zaplý displej. Taže přes radio pak nemusí být zaplý.

Editováno: , autor: milanxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

a zapojeno na druhý výstup co mám spínaných 5V pro kameru na skle. Krátké cesty (do 2h cca) jezdím zatím čistě bezdrát a na delší trasy napojím mobil kabelem. Bezdrát by byl řešením, jen můj mobil jej nepodporuje, problém je zahřívání a u Fabie nějak není místo kam to umístit (pod ruční brzdou je to nepraktické, špatně se odtud mobil vytahuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cestou do Gut otestování, ráno mobil na 70%, celkem cca 2.5h spojení mobil-auto (navi + hudba přes data) + nějaké to běžné používání mobilu (při kódování hledání na netu atd.) a večer jsem se vrátil s 10% baterky. Tedy v mém případě i na delší cesty je to použitelné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám sa aj ja spraviť objednávku, žeby mi to stihlo v marci dojsť. Len mimo fórum vediem jednu diskusiu, či tá krabička neovplyvní handsfree hovory počas pripojenia k AA.

 

Ako vlastne vtedy fungujú hovory? Viem, že po pripojení mobilu k AA sa BT odpojí - ale iba pre BT audio, že? Hovory aj naďalej idú cez BT. Alebo nie?

 

//Tak si aj sám odpoviem, hovory naozaj idú cez BT. Počas pripojenia k Smartlinku mobil vypisuje pripojenie k BT auta pre hovory. Dokonca počas pripojenia k Smartlinku sa nedá vypnúť BT v mobile a ak pripojím Smartlink k mobilu s vypnutým BT, ten sa sám zapne. Čiže obavy sú asi zbytočné a idem objednávať! :)

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 17 hodinami, milanxx napsal:

Krabička došla a testuji. Zatím 2 jízdy. A připojen i mobil s Andr8 co by nemělo jít

 

 

Můžu se zeptat, jestli k tomu přišlo nějaké číslo balíku nebo něco takového? Stále čekám na dodání dvou kousků a začínám být lehce nervózní. Změní se status na indiegogo z Locked na Shipping, nebo něco takového? Status mám už delší dobu: Contribution locked a v komentech už jsem viděl příspěvky Čechů, že už jim to dorazilo toto úterý a tak. Ale taky tam lidi hodně píší, že nemají tracking number.

 

Díky,

A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani na mňa ešte neprišiel rad... moje poradové číslo je 77xxx, ale asi to rozosielajú aj mimo poradia. Utešujem sa, že môj balíček len tento týždeň prišiel do Nemecka v rámci druhej čínskej várky a teda ku mne sa dostane v priebehu najbližších 2-3 týždňov. Nervózny teda začnem byť až v druhej polovici mája! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@keporkak_jednaAno číslo mi došlo v pondělí večer, ale v tom okamžiku podle apky DHL už to bylo v Praze. A v úterý ráno to bylo v mé doručovací poště. Dostal jsem se do 1 várky pro EU ale i tak napřed jelo německo, těm to posílali hned ve středu, moje šlo ze skladu v pátek. A posílají to jako obyčejnou poštovní zásilku, takže z německa to veze DHL a u nás pak Česká počta. Tím pádem žádná sms nebo mejl.

Teorie pro tebe a brrrma je dodávka 14.4. z Číny, podle indiegogo to mělo cca včera proclené dorazit na rozesílací sklad.

Pikantní je že doručení na dodací poštu už u mého příspěvku bylo jako splněno.

Pořadí čísel je celosvětové a posílají na 3 sklady, takže proto nesedí pořadí a tak jednomu v DE došla objednávka z února i z dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...