Přejít na obsah

gumové koberečky


quicksilver

Doporučené příspěvky

Luxusní textilní koberečky s gumovým podkladem francouzské firmy FACAM pro vozidlo Škoda Octavia I. Tyto typové koberečky jsou určeny pro konkrétní vozidlo a díky přesnému střihu ideálně zapadnou do prostoru pro nohy. Součástí dodávky jsou potřebné fixační prvky.

Jedná se o nové zboží v originálním obalu - záruka 3 roky. Daňový doklad samozřejmostí. Zboží zasíláme Obchodním balíkem ČP.

V případě zájmu o jiné střešní nosiče, autoboxy či související příslušenství nás kontaktujte a my Vám poskytneme slevu 5% z aktuálních cen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem original, sedi to jak prdel na nocnik a vyska lemu je podle mne dostatecna. Cenovka je 577 Kc v kazdem autorizovanem servisu.

tuto sadu mam aj ja, ale tie lem nemaju, teda maju ale asi 0,5cm (jedna sa o ten vrchny koberec)

DCC309001.jpg

Kdyby je tak prodavali samostatne. Kazdy prece nepotrebuje ve stejnou dobu celou sadu.

Snad by se i dalo rict, ze je to vazany prodej :angry:

Takže tyto originální koberce vyrábí firma ZPV Rožnov pod Radhtěm(mají i logo na zadní straně).Byl jsem tam osobně tento týden,protože sháním také ten u řidiče a vedoucí mi řekl, že ikdyž je vyrábí pro Boleslav, tak mi je nemohou prodat.Výrobní mašinu prý vlastní Boleslav a mám si je koupit u nich.Oni je nemohou prodat. A to jsem ho dost lámal,takže zbývá jenom Škoda nebo bouračka. :fakac:

ale v Skodovke sa asi neda kupit len 1 koberec, napr. u vodica - tan sa zvycajne znici ako prvy. predava sa len cela sada 4ks, zvlast je len do kufra.

Tak,tak jen celá sada. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...