Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Chlapi, odešla mi žárovička podsvětlující topení ( palubka facelift ) . lze ji vyměnit nějak šikovně nebo musím rozebrat půl palubky...jsou tam nějaké packy a i tak nějak nejdou ven ty ovladače...Dík.....

to ti myslím nikdo neporadí protože s takovou závadou se tu ještě nikdo nesetkal i kdybys hledal sebelíp tak o tomto tu NIKDE není ani čárka

no to snad není možný ono to tu už je :blink:

lepší je ten čudlík vytáhnout podle návodu a pak na tu žárovičku natáhnout nějakou bužírku stejném průměru a žárovku pak vytáhneš bez toho aniž by ti praskla. Aspoň mě to tak šlo otázka 1 min. Horší je najít nějakou tu bužírku

no to snad není možný ono to tu už je :blink:

By czlofjeq nerzeq lol

  • Autor

Díky, zabiaku ty jsi bůh....tož už to svítí.....jinak dík všem za snahuuu kucííí

tahle žárovička prosvětluje komplet celý topení? nebo je tam víc žárovek

občas se mi totiž po rozsvícení světel zapomene rozsvítit topení včetně čudlu AC a vnitřní cirkulace

ale když přepnu větrák na jinou rychlost, taxe to rožne

je tam jen jedna

no to mě přeqapuje, to i felda měla víc

tak ji radší vyměním, nejspíš blbne ona, doufám

no to mě přeqapuje, to i felda měla víc

tak ji radší vyměním, nejspíš blbne ona, doufám

Mne to takhle sem tam taky nesvitilo, stacilo do toho majznout zprava a zase to chvili svitilo, pak to nejak neslo, taxem do toho svihnul poradne a od ty doby to sviti, 8 let stara zarovicka je tam furt :) Holt tahle cast auta je asi ceska :)

no tak to asi zkusím taky oprtavit takhle

i když jsem to možná už opravil, vytahoval jsem ten knoflík od topení v poloze a když to nešlo silou, tak to muselo jít ještě větší silou a pak to povolilo a to byla mrda do řadičky :(

ale svítí :)

jo ono to de docela ztuha kdyz sem to poprve oddelaval tak sem si dal taky tecku o radicku...jinak si davejte fakt bacha na to at tu zarovicku nerozmacknete...se mi to stalo a docela blbe se to z toho cudlu dostava pryc...pak mi to tam jeste tyden pri otaceni chrastilo...ale uz se to vybehalo ;-)

heh, me se to jednou podaril ten cudlik vytahnout, od ty doby co sem ho vratil sam nesel. Tak sem ho ted pri vymene vydloubnul sroubovakem a jemu bylo uplne jedno v jake poloze. Jinak tu zarovicku lze snadno vytahnout plochejma klestickama :)

včera jsem měnil žárovičku osvětlení topení, měl jsem čas, rozdělal jsem celej panel včetně spodku palubky a v poho. Myslím, že pokud máš trochu času, vyplatí se to rozdělat celý, protože i tak po rozdělání ta žárovička celkem držela.

PS: možná je nějakej fígl, jak to udělat jednoduše, já jsem se zasekl na tom, že mě nešel stáhnout ten knoflík apotom než bych našel vhodnou bužirku, kterou bych snad žárovičku vydělal, už jsem to měl zpět vše poskládáný a krásně svítí

ale je to jenom názor

S tou bužírkou mám takovou fintu, co by se mohla hodit i v tomto případě.

Aby bužírka pevněji seděla na žárovce, tak použijte bužírku menšího průměru a to o dost. Bužírku ponořte do trichloru/perchloru a nechte ji chvíli namočenou. Bužírka zvláční a podstatně zvětší svůj průměr. Nasuňte ji na žárovku a nechte vyschnout, ona se opět smrští a měla by pevněji držet.

Toto můžete použít i např. při potahování trubiček, kulatin...namočíte a potom navlečete na co potřebujete... ;)

Ale bacha ať si nepoleptáte plasty!!!

Upraveno od Peterer

třeba příště :D , ale takhle jsem si zase odělal rozborku zborku, všechny šroubky už znám poslepu :t

  • 2 roky později...

Plochý kleště omotaný izolačkou a je natotata venku i zpět!

hosi a aka tam ide vlastne ziarovka? tiez mi to nesvieti a to je len rok stara tourka

Mala celosklenka. Prijdes do skodovky, povies, ze chces ziarovku na podsvietenie kurenia a predaju Ti ju. Cena je smiesna (cca 30 centov)

Tiež už som ju menil, omotal som ploche kliešte izolačkou a opatrne vytiahol, celkom bez problémov ale už to mám prerobené na led podsvietenie a nedá sa to porovnať.

No zeby si to trochu opisal blizsie? LED?

Ako to svieti? Aka led?

EDIT.

Uz som nasiel. Neskuocna jebacka.

Upraveno od mysko

No zeby si to trochu opisal blizsie? LED?

Ako to svieti? Aka led?

EDIT.

Uz som nasiel. Neskuocna jebacka.

Bola to jebacka ale ako to teraz svieti :palec2: Neviem ked das miesto ziarovky svetlusku ci to nebude lepsie svietit :)

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.